2014 · Комедія
Річард Айоаді
Richard Ayoade
Річард Айоаді
Richard Ayoade
Про персону
| Кар'єра | Акторська гра |
|---|---|
| Дата народження | 23 травня 1977 Близнюки 49 років |
| Місце народження | Hammersmith, London, England, UK |
| Жанри | Комедія, Мультфільм, Драма |
| Всього фільмів | 42, 1994-2027 |
Найкращі фільми
Про персону
Кар'єра
Акторська гра
Дата народження
23 травня 1977,
Близнюки,
49 років
Місце народження
Hammersmith, London, England, UK
Жанри
Всього фільмів
42, 1994-2027
Популярні фільми Річард Айоаді зараз
2007 · Комедія
2011 · Драма
2025 · Пригоди
2019 · Екшн і Пригоди
2009 · Комедія
2021 · Мультфільм
2023 · Мультфільм
2015 · Комедія
2018 · Екшн і Пригоди
2020 · Мультфільм
2006 · Комедія
2018 · Мультфільм
1999 · Мультфільм
2022 · Бойовик
2022 · Екшн і Пригоди
2026 · Екшн і Пригоди
1994 · Комедія
2027 · Бойовик
2011 · Пригоди
2025 · Пригоди
2017 · Пригоди
2014 · Мультфільм
2019 · Бойовик
2024 · Мультфільм
2023 · Пригоди
2004 · Екшн і Пригоди
2018 · Пригоди
2012 · Бойовик
2005 · Комедія
2010 · Комедія
2019 · Драма
2021 · Комедія
2010 · Комедія
2013 · Драма
2012 · Комедія
2023 · Комедія
2024 · Комедія
2021 · Драма
2021 · Мультфільм
2004 · Комедія
2009 · Комедія
Фото
IMDb 6.4
1
2014– • Комедія
Late Night with Seth Meyers
2014– • Комедія • США
• 13 сезонів
В ролях: Сет Маєрс, Джилл Байден
IMDb 6.4
1
IMDb 8.4
2007– • Комедія
The Graham Norton Show
2007– • Комедія • Велика Британія
• 33 сезони
Режисер: Стів Сміт
В ролях: Саманта Мортон, Джуліан Макмагон
IMDb 8.4
Black Mirror
2011– • Драма • Велика Британія
• 7 сезонів
Режисер: Джоді Фостер
В ролях: Гейлі Атвелл, Доналл Ґлісон
7 сезонів
8.5
17 оцінок
Найбільше враження: «Захоплює»
3 враження
❤️
Найбільше враження: «Захоплює»
The Mandalorian
2019–2023 • Екшн і Пригоди • США
• 3 сезони
Режисер: Джон Фавро
В ролях: Педро Паскаль, Кайл Пачек
3 сезони
8.6
14 оцінок
Найбільше враження: «Сподобався»
3 враження
👍
Найбільше враження: «Сподобався»
IMDb 7.0
2021–2024 • Мультфільм
Monsters at Work
2021–2024 • Мультфільм • США
• 2 сезони
Режисер: Кейтлін Ріттер
В ролях: Альфред Моліна, Феррелл Баррон
IMDb 7.0
IMDb 6.5
2023– • Мультфільм
Krapopolis
2023– • Мультфільм • США
• 3 сезони
Режисер: Патрік Кочакджі
В ролях: Річард Айоаді, Ганна Воддінгем
IMDb 6.5
IMDb 9.0
2015– • Комедія
Taskmaster
2015– • Комедія • Велика Британія
• 22 сезони
Режисер: Енді Девоншир
В ролях: Ґреґ Девіс, Алекс Горн
IMDb 9.0
IMDb 7.2
2
2018–2023 • Екшн і Пригоди
Disenchantment
2018–2023 • Екшн і Пригоди • США
• 3 сезони
Режисер: Двейн Кері-Гілл
В ролях: Еббі Джейкобсон, Нат Факсон
3 сезони
Найбільше враження: «Так собі»
2 враження
😐
Найбільше враження: «Так собі»
The IT Crowd
2006–2010 • Комедія • Велика Британія
• 4 сезони
Режисер: Грем Лайнхан
В ролях: Кріс О'Давд, Річард Айоаді
4 сезони
8.6
5 оцінок
Найбільше враження: «Сподобався»
1 враження
👍
Найбільше враження: «Сподобався»
8.6
IMDb 8.5
IMDb 6.3
2018–2021 • Мультфільм
Apple & Onion
2018–2021 • Мультфільм • США
• 2 сезони
В ролях: Річард Айоаді, Кевін Майкл Річардсон
IMDb 6.3
IMDb 8.2
1
1999– • Мультфільм
SpongeBob SquarePants
1999– • Мультфільм • США
• 17 сезонів
Режисер: Ден Повенмаєр
В ролях: Мері Джо Катлетт, Клансі Браун
17 сезонів
Найбільше враження: «Смішно»
1 враження
😂
Найбільше враження: «Смішно»
IMDb 8.2
1
IMDb 6.1
2022–2023 • Екшн і Пригоди
Kung Fu Panda: The Dragon Knight
2022–2023 • Екшн і Пригоди • США
• 3 сезони
Режисер: Шонт Нігогосян
В ролях: Джек Блек, Ріта Ора
IMDb 6.1
IMDb 8.5
2026– • Екшн і Пригоди
Star Wars: Maul - Shadow Lord
2026– • Екшн і Пригоди • США
• 1 сезон
Режисер: Натаніель Вільянуева
В ролях: Гелен Седлер, Джон Керролл Лінч
IMDb 8.5
IMDb 6.5
1994–2018 • Комедія
Room 101
1994–2018 • Комедія • Велика Британія
• 18 сезонів
Режисер: Ієн Лорімер
В ролях: Пол Мертон, Френк Скіннер
IMDb 6.5
The Phoenician Scheme
2025 • Пригоди • США
• Час: 1 г 42 хв
Режисер: Вес Андерсон
В ролях: Бенісіо дель Торо, Міа Тріплтон
Час: 1 г 42 хв
7.5
11 оцінок
Найбільше враження: «Захоплює»
3 враження
❤️
Найбільше враження: «Захоплює»
IMDb 7.8
2017 • Пригоди
Paddington 2
2017 • Пригоди • Велика Британія
• Час: 1 г 44 хв
Режисер: Пол Кінґ
В ролях: Бен Вішоу, Саллі Гокінз
IMDb 7.8
IMDb 6.8
2014 • Мультфільм
The Boxtrolls
2014 • Мультфільм • США
• Час: 1 г 37 хв
Режисер: Грем Аннабл
В ролях: Бен Кінґслі, Айзек Гемпстед-Райт
IMDb 6.8
IMDb 6.5
2019 • Бойовик
The Lego Movie 2: The Second Part
2019 • Бойовик • Австралія
• Час: 1 г 47 хв
Режисер: Майк Мітчелл
В ролях: Кріс Пратт, Елізабет Бенкс
Час: 1 г 47 хв
Найбільше враження: «Сподобався»
1 враження
👍
Найбільше враження: «Сподобався»
IMDb 6.5
IMDb 7.5
2024 • Мультфільм
Dream Productions
2024 • Мультфільм • США
• 1 сезон
Режисер: Валері Лапуант
В ролях: Річард Айоаді, Емі Полер
IMDb 7.5
IMDb 7.4
2023 • Пригоди
The Wonderful Story of Henry Sugar
2023 • Пригоди • США
• Час: 39 хв
Режисер: Вес Андерсон
В ролях: Рейф Файнз, Бенедикт Камбербетч
IMDb 7.4
IMDb 8.5
2004 • Екшн і Пригоди
Garth Marenghi's Darkplace
2004 • Екшн і Пригоди • Велика Британія
• 1 сезон
Режисер: Річард Айоаді
В ролях: Меттью Голнесс, Метт Беррі
IMDb 8.5
IMDb 6.1
2018 • Пригоди
Early Man
2018 • Пригоди • Велика Британія
• Час: 1 г 29 хв
Режисер: Нік Парк
В ролях: Едді Редмейн, Том Гіддлстон
IMDb 6.1
IMDb 5.7
2012 • Бойовик
The Watch
2012 • Бойовик • США
• Час: 1 г 42 хв
Режисер: Аківа Шаффер
В ролях: Бен Стіллер, Вінс Вон
Час: 1 г 42 хв
Найбільше враження: «Так собі»
1 враження
😐
Найбільше враження: «Так собі»
IMDb 5.7
IMDb 8.0
2005 • Комедія
Nathan Barley
2005 • Комедія • Велика Британія
• 1 сезон
Режисер: Кріс Морріс
В ролях: Річард Айоаді, Спенсер Браун
IMDb 8.0
IMDb 6.8
2021 • Комедія
The Electrical Life of Louis Wain
2021 • Комедія • Велика Британія
• Час: 1 г 51 хв
Режисер: Вілл Шарп
В ролях: Бенедикт Камбербетч, Клер Фой
IMDb 6.8
IMDb 6.3
2012–2014 • Комедія
Noel Fielding's Luxury Comedy
2012–2014 • Комедія • Велика Британія
• 2 сезони
В ролях: Ноел Філдінґ, Майкл Філдінґ
IMDb 6.3
IMDb 7.1
2024 • Комедія
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three More
2024 • Комедія • США
• Час: 1 г 29 хв
Режисер: Вес Андерсон
В ролях: Бенедикт Камбербетч, Дев Пател
IMDb 7.1
IMDb 7.0
2021 • Драма
The Souvenir: Part II
2021 • Драма • Велика Британія
• Час: 1 г 48 хв
Режисер: Джоанна Хогг
В ролях: Онор Свінтон Бірн, Тільда Свінтон
IMDb 7.0
IMDb 6.4
2021 • Мультфільм
22 vs. Earth
2021 • Мультфільм • США
• Час: 9 хв
Режисер: Кевін Нолтінг
В ролях: Тіна Фей, Алісі Браґа
IMDb 6.4
IMDb 6.9
2004 • Комедія
The Life and Death of Peter Sellers
2004 • Комедія • Велика Британія
• Час: 2 г 2 хв
В ролях: Джеффрі Раш, Шарліз Терон
IMDb 6.9
IMDb 6.6
2009 • Комедія
Bunny and the Bull
2009 • Комедія • Велика Британія
• Час: 1 г 41 хв
Режисер: Пол Кінґ
В ролях: Вероніка Ечегі, Ноел Філдінґ
IMDb 6.6
Нагороди