1975 · Комедія
Джон Гідер
Jon Heder
Джон Гідер
Jon Heder
Про персону
| Кар'єра | Актор |
|---|---|
| Дата народження | 26 жовтня 1977 Скорпіон 48 років |
| Місце народження | Fort Collins, Colorado, США |
| Жанри | Комедія, Мультфільм, Сімейний |
| Всього фільмів | 25, 1975-2024 |
Найкращі фільми
Про персону
Кар'єра
Актор
Дата народження
26 жовтня 1977,
Скорпіон,
48 років
Місце народження
Fort Collins, Colorado, США
Жанри
Всього фільмів
25, 1975-2024
Популярні фільми Джон Гідер зараз
1997 · Ток-шоу
2003 · Комедія
1992 · Комедія
1993 · Комедія
2012 · Екшн і Пригоди
2003 · Комедія
2005 · Комедія
2022 · Екшн і Пригоди
2015 · Екшн і Пригоди
2014 · Мультфільм
2013 · Мультфільм
2006 · Мультфільм
2007 · Мультфільм
2024 · Мультфільм
2017 · Мультфільм
2005 · Комедія
2010 · Комедія
2007 · Комедія
2020 · Комедія
2004 · Комедія
2006 · Комедія
2006 · Комедія
2016 · Мультфільм
2013 · Мультфільм
Фото
Saturday Night Live
1975– • Комедія • США
• 52 сезони
Режисер: Бен Стіллер
В ролях: Майкл Че, Марселло Ернандес
IMDb 8.0
IMDb 2.4
Jimmy Kimmel Live!
2003– • Комедія • США
• 25 сезонів
Режисер: Джон Фавро
В ролях: Джиммі Кіммел, Аманда Байнс
IMDb 6.4
The Tonight Show with Jay Leno
1992–2013 • Комедія • США
• 21 сезон
В ролях: Джей Лено, Вікторія Джексон
IMDb 5.3
Late Night with Conan O'Brien
1993–2009 • Комедія • США
• 16 сезонів
В ролях: Конан О'Браєн, Енді Ріхтер
IMDb 8.2
Teenage Mutant Ninja Turtles
2012–2017 • Екшн і Пригоди • США
• 5 сезонів
Режисер: Гезер А. Максвелл
В ролях: Джейсон Біггс, Сет Грін
5 сезонів
Найбільше враження: «Сподобався»
1 враження
👍
Найбільше враження: «Сподобався»
IMDb 7.9
The Ellen DeGeneres Show
2003–2022 • Комедія • США
• 19 сезонів
В ролях: Еллен Дедженерес, Бен Стіллер
IMDb 6.4
My Name Is Earl
2005–2009 • Комедія • США
• 4 сезони
Режисер: Кріс Кох
В ролях: Джейсон Лі, Ітан Саплі
IMDb 7.8
The Legend of Vox Machina
2022– • Екшн і Пригоди • США
• 4 сезони
Режисер: Юджин Лі
В ролях: Лора Бейлі, Талісін Джаффе
4 сезони
Найбільше враження: «Захоплює»
2 враження
❤️
Найбільше враження: «Захоплює»
Star vs. the Forces of Evil
2015–2019 • Екшн і Пригоди • США
• 4 сезони
Режисер: Майкл Маллен
В ролях: Еден Шер, Адам Мак-Артур
4 сезони
Найбільше враження: «Сподобався»
2 враження
👍
Найбільше враження: «Сподобався»
Clarence
2014–2018 • Мультфільм • США
• 3 сезони
Режисер: Нікі Ян
В ролях: Том Кенні, Шон Джамброн
IMDb 6.9
Uncle Grandpa
2013–2017 • Мультфільм • США
• 5 сезонів
Режисер: Пендлтон Ворд
В ролях: Пітер Бравнґардт, Ерік Бауза
IMDb 4.7
Monster House
2006 • Мультфільм • США
• Час: 1 г 31 хв
Режисер: Ґіл Кенан
В ролях: Мітчел Муссо, Сем Лернер
Час: 1 г 31 хв
Найбільше враження: «Сподобався»
2 враження
👍
Найбільше враження: «Сподобався»
IMDb 6.7
1
Surf's Up
2007 • Мультфільм • США
• Час: 1 г 25 хв
Режисер: Еш Бреннон
В ролях: Шая Лабаф, Джефф Бріджес
Час: 1 г 25 хв
7.8
5 оцінок
Найбільше враження: «Сподобався»
2 враження
👍
Найбільше враження: «Сподобався»
Thelma the Unicorn
2024 • Мультфільм • США
• Час: 1 г 33 хв
Режисер: Джаред Гесс
В ролях: Вілл Форте, Джемейн Клемент
IMDb 5.7
Surf's Up 2: WaveMania
2017 • Мультфільм • Канада
• Час: 1 г 24 хв
В ролях: Джеремі Шада, Джон Гідер
IMDb 4.4
Just Like Heaven
2005 • Комедія • США
• Час: 1 г 35 хв
Режисер: Марк Вотерс
В ролях: Різ Візерспун, Марк Раффало
IMDb 6.7
When in Rome
2010 • Комедія • США
• Час: 1 г 31 хв
Режисер: Марк Стівен Джонсон
В ролях: Крістен Белл, Джош Демел
IMDb 5.5
Blades of Glory
2007 • Комедія • США
• Час: 1 г 33 хв
Режисер: Вілл Спек
В ролях: Вілл Феррелл, Джон Гідер
IMDb 6.3
Tremors: Shrieker Island
2020 • Комедія • США
• Час: 1 г 42 хв
Режисер: Дон Майкл Пол
В ролях: Майкл Гросс, Джон Гідер
IMDb 5.4
Napoleon Dynamite
2004 • Комедія • США
• Час: 1 г 35 хв
Режисер: Джаред Гесс
В ролях: Джон Гідер, Ефрен Рамірес
IMDb 7.0
The Benchwarmers
2006 • Комедія • США
• Час: 1 г 25 хв
Режисер: Денніс Дуган
В ролях: Роб Шнайдер, Девід Спейд
Час: 1 г 25 хв
Найбільше враження: «Смішно»
1 враження
😂
Найбільше враження: «Смішно»
IMDb 5.6
School for Scoundrels
2006 • Комедія • США
• Час: 1 г 40 хв
Режисер: Тодд Філліпс
В ролях: Джон Гідер, Біллі Боб Торнтон
IMDb 5.9
IMDb 4.5
A Monsterous Holiday
2013 • Мультфільм • США
• Час: 44 хв
В ролях: Дрейк Белл, Кайл Чендлер
IMDb 5.5
Нагороди