Фільми Серіали Новинки й популярне

Юкі Оно

AI-переклад
Yuki Ono
Юкі Оно
AI-переклад
Yuki Ono
Про персону
Кар'єра Актор
Дата народження 22 червня 1984 Рак 42 років
Місце народження Shizuoka, Японія
Жанри Мультфільм, Аніме, Науково фантастичний
Всього фільмів 71, 2004-2026
Про персону
Кар'єра
Актор
Дата народження
22 червня 1984, Рак, 42 років
Місце народження
Shizuoka, Японія
Всього фільмів
71, 2004-2026
Bleach
2004– • Екшн і Пригоди • Японія • 2 сезони
Режисер: Норіюкі Абе
В ролях: Масакадзу Моріта, Фуміко Орікаса
2 сезони
Найбільше враження: «Сподобався»
1 враження
IMDb 8.3
JoJo's Bizarre Adventure
2012– • Екшн і Пригоди • Японія • 6 сезонів
Режисер: Тошіюкі Като
В ролях: Файроз Ай, Кадзуюкі Окіцу
6 сезонів
Найбільше враження: «Захоплює»
1 враження
IMDb 8.6
Netflix
Hunter x Hunter
2011–2014 • Екшн і Пригоди • Японія • 3 сезони
Режисер: Масахару Томода
В ролях: Меґумі Хан, Марія Ісе
3 сезони
Найбільше враження: «Захоплює»
2 враження
IMDb 9.0
Chihayafuru
2011–2020 • Мультфільм • Японія • 3 сезони
Режисер: Тошікацу Токоро
В ролях: Асамі Сето, Мамору Міяно
IMDb 8.1
Ace of the Diamond
2013– • Мультфільм • Японія • 4 сезони
Режисер: Міцутака Ношітані
В ролях: Рьота Осака, Такахіро Сакураї
IMDb 8.1
Blue Box
2024– • Мультфільм • Японія • 1 сезон
Режисер: Яно Юїтіро
В ролях: Шьоя Чіба, Рейна Уеда
IMDb 8.0
Strike the Blood
2013–2022 • Екшн і Пригоди • Японія • 5 сезонів
Режисер: Хідейо Ямамото
В ролях: Йошімаса Хосоя, Лінн
IMDb 6.8
Kuroko's Basketball
2012–2015 • Мультфільм • Японія • 3 сезони
Режисер: Шюнсуке Тада
В ролях: Кеншьо Оно, Юкі Оно
3 сезони
Найбільше враження: «Захоплює»
1 враження
IMDb 8.2
From Me to You: Kimi ni Todoke
2009–2024 • Мультфільм • Японія • 3 сезони
Режисер: Йошіюкі Фуджівара
В ролях: Маміко Ното, Дайсуке Намікава
3 сезони
Найбільше враження: «Так собі»
1 враження
IMDb 7.8
Netflix
Aoashi
2022– • Мультфільм • Японія • 2 сезони
Режисер: Норіхіро Наґанума
В ролях: Кокі Осудзу, Тацумару Тачібана
IMDb 8.1
BLUE LOCK
2022–2024 • Екшн і Пригоди • Японія • 1 сезон
Режисер: Шюнсуке Ішікава
В ролях: Кадзукі Ура, Тасуку Кайто
IMDb 8.1
BEASTARS
2019–2026 • Мультфільм • Японія • 3 сезони
Режисер: Шін'їчі Мацумі
В ролях: Чікахіро Кобаяші, Юкі Оно
3 сезони
Найбільше враження: «Сподобався»
1 враження
IMDb 7.6
Netflix
Yu-Gi-Oh! 5D's
2008–2011 • Екшн і Пригоди • Японія • 1 сезон
Режисер: Кацумі Оно
В ролях: Таканорі Хошіно, Шінтаро Асанума
IMDb 7.1
Tougen Anki
2025– • Екшн і Пригоди • Японія • 2 сезони
Режисер: Ато Нонака
В ролях: Кадзукі Ура, Хіроші Камія
2 сезони
Найбільше враження: «Так собі»
1 враження
IMDb 6.5
Moriarty the Patriot
2020–2021 • Мультфільм • Японія • 1 сезон
Режисер: Кадзуя Номура
В ролях: Сома Сайто, Такуя Сато
IMDb 8.0
Go! Go! Loser Ranger!
2024–2025 • Екшн і Пригоди • Японія • 1 сезон
Режисер: Кейічі Сато
В ролях: Дайші Каджіта, Юкіхіро Нодзуяма
IMDb 6.9
Medalist
2025–2026 • Мультфільм • Японія • 2 сезони
Режисер: Такахіро Хірата
В ролях: Такео Оцука, Кана Ічіносе
IMDb 8.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya
2006–2009 • Мультфільм • Японія • 1 сезон
Режисер: Ясухіро Такемото
В ролях: Томокадзу Суґіта, Ая Хірано
IMDb 7.7
The Duke of Death and His Maid
2021–2024 • Мультфільм • Японія • 1 сезон
Режисер: Йошінобу Ямакава
В ролях: Нацукі Ханае, Аюмі Мано
IMDb 7.2
Steins;Gate
2011 • Мультфільм • Японія • 1 сезон
Режисер: Такуя Сато
В ролях: Мамору Міяно, Асамі Імаї
1 сезон
Найбільше враження: «Сподобався»
1 враження
IMDb 8.8
Food Wars! Shokugeki no Soma
2015–2020 • Мультфільм • Японія • 5 сезонів
Режисер: Йохей Судзукі
В ролях: Йошіцуґу Мацуока, Аї Каяно
IMDb 8.0
Noragami
2014–2015 • Екшн і Пригоди • Японія • 2 сезони
Режисер: Котаро Тамура
В ролях: Хіроші Камія, Маая Учіда
2 сезони
Найбільше враження: «Сподобався»
1 враження
IMDb 7.8
The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These
2018– • Екшн і Пригоди • Японія • 4 сезони
Режисер: Шюнсуке Тада
В ролях: Мамору Міяно, Кен'їчі Судзумура
IMDb 7.8
Terra Formars
2014–2016 • Екшн і Пригоди • Японія • 2 сезони
Режисер: Фукуда Мітіо
В ролях: Акіра Ішіда, Хіроші Янака
IMDb 6.4
The Piano Forest
2018–2019 • Мультфільм • Японія • 2 сезони
Режисер: Хіроюкі Ямаґа
В ролях: Сома Сайто, Нацукі Ханае
IMDb 7.3
Descending Stories
2016–2017 • Мультфільм • Японія • 2 сезони
Режисер: Мамору Хатакеяма
В ролях: Томокадзу Секі, Коїчі Ямадера
IMDb 8.3
The Devil Is a Part-Timer!
2013–2023 • Екшн і Пригоди • Японія • 2 сезони
Режисер: Наото Хосода
В ролях: Рьота Осака, Йоко Хікаса
IMDb 7.4
Clevatess
2025–2026 • Екшн і Пригоди • Японія • 2 сезони
Режисер: Кійотака Таґучі
В ролях: Харука Шіраїші, Муцумі Тамура
IMDb 7.7
SING "YESTERDAY" FOR ME
2020 • Мультфільм • Японія • 1 сезон
Режисер: Йошіюкі Фуджівара
В ролях: Чікахіро Кобаяші, Юме Міямото
IMDb 6.8
Keep Your Hands Off Eizouken!
2020 • Екшн і Пригоди • Японія • 1 сезон
Режисер: Юкі Іґараші
В ролях: Сайрі Іто, Муцумі Тамура
IMDb 8.1
A Star Brighter than the Sun
2025– • Мультфільм • Японія • 1 сезон
Режисер: Хісая Такабаяші
В ролях: Мінорі Фуджідера, Юкі Оно
1 сезон
Найбільше враження: «Сподобався»
1 враження
IMDb 6.9
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly Cautious
2019 • Екшн і Пригоди • Японія • 1 сезон
Режисер: Масаюкі Сакої
В ролях: Юїчіро Умехара, Хібіку Ямамура
IMDb 7.3
My Hero Academia: You're Next
2024 • Бойовик • Японія • Час: 1 г 50 хв
В ролях: Дайкі Ямашіта, Меру Нукумі
IMDb 7.0
Daily Lives of High School Boys
2012 • Мультфільм • Японія • 1 сезон
Режисер: Ай Йошімура
В ролях: Томокадзу Суґіта, Кен'їчі Судзумура
IMDb 7.7
You and Me
2011–2012 • Мультфільм • Японія • 2 сезони
Режисер: Йохей Судзукі
В ролях: Тошіюкі Тойонаґа, Сакі Накаджіма
IMDb 6.9
Granblue Fantasy: The Animation
2017–2019 • Екшн і Пригоди • Японія • 2 сезони
Режисер: Тошімаса Ішії
В ролях: Юкі Оно, Міюкі Савашіро
IMDb 6.3
Yuuna and the Haunted Hot Springs
2018 • Екшн і Пригоди • Японія • 1 сезон
Режисер: Цуйоші Наґасава
В ролях: Юкі Оно, Міюрі Шімабукуро
IMDb 6.7
Monthly Girls' Nozaki-kun
2014 • Мультфільм • Японія • 1 сезон
Режисер: Тошінорі Ватанабе
В ролях: Арі Одзава, Юїчі Накамура
IMDb 7.5
Fate/strange Fake
2024– • Екшн і Пригоди • Японія • 1 сезон
Режисер: Такахіто Сакадзуме
В ролях: Кана Ханадзава, Юкі Оно
IMDb 8.1
Boarding School Juliet
2018 • Екшн і Пригоди • Японія • 1 сезон
Режисер: Сейкі Такуно
В ролях: Юкі Оно, Аї Каяно
IMDb 7.3
Kannagi: Crazy Shrine Maidens
2008 • Мультфільм • Японія • 1 сезон
Режисер: Юмі Камакура
В ролях: Харука Томацу, Хіро Шімоно
IMDb 6.8
Sasaki and Miyano
2022 • Мультфільм • Японія • 1 сезон
Режисер: Шінджі Ішіхіра
В ролях: Юсуке Шіраї, Сома Сайто
1 сезон
Найбільше враження: «Сподобався»
1 враження
IMDb 7.8
Gargantia on the Verdurous Planet
2013 • Екшн і Пригоди • Японія • 1 сезон
Режисер: Кадзуя Мурата
В ролях: Хісако Канемото, Кайто Ішікава
IMDb 7.3
Otherside Picnic
2021 • Екшн і Пригоди • Японія • 1 сезон
Режисер: Томое Макіно
В ролях: Юмірі Ханаморі, Аї Каяно
IMDb 6.1
The Demon Prince of Momochi House
2024 • Екшн і Пригоди • Японія • 1 сезон
Режисер: Боб Шірохата
В ролях: Нацумі Каваїда, Такео Оцука
IMDb 6.4
Yamada-kun and the Seven Witches
2015 • Мультфільм • Японія • 1 сезон
Режисер: Фуміакі Усуї
В ролях: Рьота Осака, Саорі Хаямі
IMDb 7.2
Headhunted to Another World: From Salaryman to Big Four!
2025 • Екшн і Пригоди • Японія • 1 сезон
Режисер: Фукуда Мітіо
В ролях: Юкі Оно, Кономі Кохара
IMDb 6.1
1
Kokoro Connect
2012 • Мультфільм • Японія • 1 сезон
Режисер: Шін'я Кавацура
В ролях: Такахіро Мідзушіма, Акі Тойосакі
IMDb 7.4
My Little Monster
2012 • Мультфільм • Японія • 1 сезон
Режисер: Хіро Кабураґі
В ролях: Харука Томацу, Такума Терашіма
1 сезон
Найбільше враження: «Зворушливо»
1 враження
IMDb 7.1
I'm the Villainess, So I'm Taming the Final Boss
2022 • Мультфільм • Японія • 1 сезон
В ролях: Ріє Такахаші, Юїчіро Умехара
IMDb 6.9
Silver Spoon
2013–2014 • Мультфільм • Японія • 2 сезони
Режисер: Кадзуо Ноґамі
В ролях: Рьохей Кімура, Маріе Міяке
IMDb 7.9
ASSASSINS PRIDE
2019 • Екшн і Пригоди • Японія • 1 сезон
Режисер: Кадзуя Аіура
В ролях: Юкі Оно, Томорі Кусунокі
IMDb 5.7
Maria the Virgin Witch
2015 • Мультфільм • Японія • 1 сезон
Режисер: Такаюкі Хамана
В ролях: Маміко Ното, Кікуко Іноуе
IMDb 6.6
Servamp
2016 • Екшн і Пригоди • Японія • 1 сезон
Режисер: Шіґеюкі Мія
В ролях: Юто Судзукі, Такума Терашіма
IMDb 6.3
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-
2018 • Мультфільм • Японія • 1 сезон
Режисер: Йосіфумі Сасахара
В ролях: Хірокі Такахаші, Юкі Оно
IMDb 7.3
Angolmois: Record of Mongol Invasion
2018 • Екшн і Пригоди • Японія • 1 сезон
В ролях: Асумі Йонеяма, Юкі Оно
IMDb 7.1
Hamatora
2014 • Мультфільм • Японія • 2 сезони
Режисер: Хіроші Кімура
В ролях: Хіроші Камія, Ватару Хатано
IMDb 6.7
Pet
2020 • Мультфільм • Японія • 1 сезон
Режисер: Масахару Томода
В ролях: Кішьо Таніяма, Юкі Оно
IMDb 6.2
The Magical Girl and the Evil Lieutenant Used to Be Archenemies
2024 • Мультфільм • Японія • 1 сезон
Режисер: Ямамото Такаюкі
В ролях: Маї Накахара, Юкі Оно
IMDb 6.7
Somali and the Forest Spirit
2020 • Екшн і Пригоди • Японія • 1 сезон
Режисер: Кенджі Ясуда
В ролях: Інорі Мінасе, Дайсуке Оно
IMDb 7.5
The Forsaken Saintess and Her Foodie Road Trip in Another World
2026 • Мультфільм • Японія • 1 сезон
Режисер: Ацуші Ніґорікава
В ролях: Сора Токуї, Юкі Оно
IMDb 5.9
Kiss Him, Not Me
2016 • Мультфільм • Японія • 1 сезон
Режисер: Хіроші Ішіодорі
В ролях: Ю Кобаяші, Кейсуке Комото
IMDb 6.5
Alice in Wonderland –Dive in Wonderland–
2025 • Пригоди • Японія • Час: 1 г 35 хв
В ролях: Нанока Хара, Майка П'ю
IMDb 6.2
Phantom in the Twilight
2018 • Екшн і Пригоди • Китай • 1 сезон
Режисер: Таканорі Яно
В ролях: Кана Ханадзава, Такахіро Сакураї
IMDb 5.8
The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel - Northern War
2023 • Екшн і Пригоди • Японія • 1 сезон
Режисер: Шіґенорі Аваї
В ролях: Макото Коїчі, Юїчі Накамура
IMDb 5.4
Nanana's Buried Treasure
2014 • Екшн і Пригоди • Японія • 1 сезон
Режисер: Шіґекі Кавай
В ролях: Юкі Оно, Руї Танабе
IMDb 6.3
And Yet the Town Moves
2010 • Мультфільм • Японія • 1 сезон
Режисер: Акіюкі Шімбо
В ролях: Чіакі Оміґава, Аой Юкі
IMDb 7.3
BLUE LOCK THE MOVIE -EPISODE NAGI-
2024 • Бойовик • Японія • Час: 1 г 31 хв
Режисер: Шюнсуке Ішікава
В ролях: Нобунаґа Шімадзакі, Юма Учіда
IMDb 6.6
Kuroko's Basketball the Movie: Last Game
2017 • Мультфільм • Японія • Час: 1 г 30 хв
Режисер: Шюнсуке Тада
В ролях: Кеншьо Оно, Джюн'їчі Сувабе
IMDb 7.7
Dandelion
2026 • Мультфільм • Японія • 1 сезон
Режисер: Дайсуке Матаґа
В ролях: Чікахіро Кобаяші, Меґумі Хан
IMDb 7.0
Netflix
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-
2023 • Бойовик • Японія • Час: 56 хв
В ролях: Кана Ханадзава, Юкі Оно
IMDb 7.7
Нагороди