Фільми Серіали Новинки й популярне

Вуді Аллен

Woody Allen
Вуді Аллен
Woody Allen
Про персону
Кар'єра Режисер, Сценарист, Актор
Дата народження 30 листопада 1935 Стрілець 90 років
Місце народження The Bronx, New York City, New York, США
Жанри Комедія, Драма, Мелодрама
Всього фільмів 62, 1953-2023
Про персону
Кар'єра
Режисер, Сценарист, Актор
Дата народження
30 листопада 1935, Стрілець, 90 років
Місце народження
The Bronx, New York City, New York, США
Всього фільмів
62, 1953-2023
Irrational Man
2015 • Комедія • США • Час: 1 г 35 хв
Режисер: Вуді Аллен
В ролях: Хоакін Фенікс, Емма Стоун
IMDb 6.6
Match Point
2005 • Драма • Велика Британія • Час: 2 г 4 хв
Режисер: Вуді Аллен
В ролях: Джонатан Ріс-Маєрс, Скарлетт Йоганссон
IMDb 7.6
Deconstructing Harry
1997 • Комедія • США • Час: 1 г 36 хв
Режисер: Вуді Аллен
В ролях: Вуді Аллен, Джуді Девіс
IMDb 7.3
To Rome with Love
2012 • Комедія • США • Час: 1 г 51 хв
Режисер: Вуді Аллен
В ролях: Вуді Аллен, Роберто Беніньї
IMDb 6.3
Everyone Says I Love You
1996 • Комедія • США • Час: 1 г 41 хв
Режисер: Вуді Аллен
В ролях: Вуді Аллен, Наташа Ліонн
IMDb 6.7
Cassandra's Dream
2007 • Кримінал • Велика Британія • Час: 1 г 48 хв
Режисер: Вуді Аллен
В ролях: Колін Фаррелл, Юен Мак-Грегор
IMDb 6.6
Everything You Always Wanted to Know About Sex *But Were Afraid to Ask
1972 • Комедія • США • Час: 1 г 28 хв
Режисер: Вуді Аллен
В ролях: Вуді Аллен, Джон Керрадайн
IMDb 6.7
Bullets Over Broadway
1994 • Комедія • США • Час: 1 г 38 хв
Режисер: Вуді Аллен
В ролях: Джон К'юсак, Чез Палмінтері
IMDb 7.4
New York Stories
1989 • Комедія • США • Час: 2 г 4 хв
Режисер: Мартін Скорсезе
В ролях: Нік Нолті, Розанна Аркетт
IMDb 6.4
Melinda and Melinda
2004 • Комедія • США • Час: 1 г 40 хв
Режисер: Вуді Аллен
В ролях: Чиветел Еджіофор, Вілл Феррелл
IMDb 6.4
Anything Else
2003 • Комедія • США • Час: 1 г 48 хв
Режисер: Вуді Аллен
В ролях: Джейсон Біггс, Крістіна Річчі
IMDb 6.3
A Midsummer Night's Sex Comedy
1982 • Комедія • США • Час: 1 г 28 хв
Режисер: Вуді Аллен
В ролях: Вуді Аллен, Міа Ферроу
IMDb 6.6
Pussycat, Pussycat, I Love You
1970 • Комедія • США • Час: 1 г 40 хв
Режисер: Род Амато
В ролях: Іян Макшейн, Анна Колдер-Маршалл
IMDb 4.4
Нагороди