Фільми Серіали Новинки й популярне

Ді Воллес

AI-переклад
Dee Wallace
Ді Воллес
AI-переклад
Dee Wallace
Про персону
Кар'єра Актор
Дата народження 14 грудня 1948 Стрілець 77 років
Місце народження Kansas City, Kansas, США
Жанри Драма, Жахи, Комедія
Всього фільмів 48, 1975-2026
Про персону
Кар'єра
Актор
Дата народження
14 грудня 1948, Стрілець, 77 років
Місце народження
Kansas City, Kansas, США
Всього фільмів
48, 1975-2026
NCIS
2003– • Екшн і Пригоди • США • 24 сезони
Режисер: Майкл Везерлі
В ролях: Марк Гармон, Шон Мюррей
24 сезони
Найбільше враження: «Сподобався»
1 враження
IMDb 7.8
Новий сезон
Анатомія Ґрей
8.3
10 оцінок
Grey's Anatomy
2005– • Драма • США • 23 сезони
Режисер: Дензел Вашингтон
В ролях: Еллен Помпео, Чандра Вілсон
23 сезони
8.3
10 оцінок
Найбільше враження: «Захоплює»
1 враження
8.3
IMDb 7.6
Надприродне
7.5
56 оцінок
Supernatural
2005–2020 • Драма • США • 15 сезонів
Режисер: Дженсен Еклз
В ролях: Едріанн Палікі, Джаред Падалекі
15 сезонів
7.5
56 оцінок
Найбільше враження: «Сподобався»
13 вражень
7.5
IMDb 8.4
3
Мислити як злочинець
8.2
5 оцінок
Criminal Minds
2005– • Кримінал • США • 19 сезонів
Режисер: Тім Метісон
В ролях: Менді Патінкін, Джо Мантенья
19 сезонів
8.2
5 оцінок
Найбільше враження: «Сподобався»
2 враження
8.2
IMDb 8.1
Офіс
8.9
17 оцінок
The Office
2005–2013 • Комедія • США • 9 сезонів
Режисер: Джон Кразінські
В ролях: Стів Карелл, Рейн Вілсон
9 сезонів
8.9
17 оцінок
Найбільше враження: «Захоплює»
2 враження
8.9
IMDb 9.0
2
Кістки
8.3
7 оцінок
Bones
2005–2017 • Кримінал • США • 12 сезонів
Режисер: Девід Бореаназ
В ролях: Емілі Дешанель, Девід Бореаназ
12 сезонів
8.3
7 оцінок
Найбільше враження: «Сподобався»
2 враження
8.3
IMDb 7.8
Grimm
2011–2017 • Драма • США • 6 сезонів
Режисер: Девід Ґвінтолі
В ролях: Девід Ґвінтолі, Сайлас Вейр Мітчелл
6 сезонів
Найбільше враження: «Сподобався»
2 враження
IMDb 7.9
Taxi
1978–1983 • Комедія • США • 5 сезонів
Режисер: Денні Девіто
В ролях: Джадд Хірш, Джефф Конавей
IMDb 7.7
Warehouse 13
2009–2014 • Екшн і Пригоди • США • 5 сезонів
Режисер: Дженніфер Лінч
В ролях: Едді Макклінток, Джоанн Келлі
IMDb 7.6
Nash Bridges
1996–2001 • Екшн і Пригоди • США • 6 сезонів
Режисер: Мікаель Саломон
В ролях: Дон Джонсон, Чіч Марін
IMDb 6.8
Felicity
1998–2002 • Драма • США • 4 сезони
Режисер: Метт Рівз
В ролях: Кері Расселл, Скотт Спідмен
IMDb 7.0
Starsky & Hutch
1975–1979 • Екшн і Пригоди • США • 4 сезони
Режисер: Фернандо Ламас
В ролях: Девід Соул, Пол Майкл Ґлейсер
IMDb 7.0
The Twilight Zone
1985–1989 • Драма • США • 3 сезони
Режисер: Роберт Дауні-молодший
В ролях: Джо Пенні, Джордж Вендт
IMDb 7.7
Saving Grace
2007–2010 • Драма • США • 3 сезони
Режисер: Род Гарді
В ролях: Голлі Гантер, Леон Ріппі
IMDb 7.6
Law & Order: LA
2010–2011 • Кримінал • США • 1 сезон
Режисер: Аллен Култер
В ролях: Тамлін Томіта, Тревіс Ван Вінкл
IMDb 6.7
E.T. the Extra-Terrestrial
1982 • Пригоди • США • Час: 1 г 55 хв
Режисер: Стівен Спілберг
В ролях: Генрі Томас, Дрю Беррімор
Час: 1 г 55 хв
Найбільше враження: «Сподобався»
2 враження
IMDb 7.9
2
Бороуз
5.8
10 оцінок
The Boroughs
2026 • Детектив • США • 1 сезон
Режисер: Огастін Фріззелл
В ролях: Альфред Моліна, Елфрі Вудард
1 сезон
5.8
10 оцінок
Найбільше враження: «Сподобався»
4 враження
5.8
IMDb 7.2
1
Netflix
The House of the Devil
2009 • Жахи • США • Час: 1 г 35 хв
Режисер: Тай Вест
В ролях: Джоселін Донаг'ю, Том Нунан
IMDb 6.3
Halloween
2007 • Жахи • США • Час: 1 г 50 хв
Режисер: Роб Зомбі
В ролях: Малкольм Макдавелл, Скаут Тейлор-Комптон
Час: 1 г 50 хв
Найбільше враження: «Сподобався»
1 враження
IMDb 6.1
1
Jeepers Creepers: Reborn
2022 • Жахи • США • Час: 1 г 28 хв
Режисер: Тімо Вуоренсола
В ролях: Пітер Брук, Ді Воллес
IMDb 2.6
Fatal Attraction
2023 • Драма • США • 1 сезон
Режисер: Сільвер Трі
В ролях: Ліззі Каплан, Джошуа Джексон
IMDb 6.4
Paramount+
Cujo
1983 • Драма • США • Час: 1 г 31 хв
Режисер: Луїс Тіґ
В ролях: Ді Воллес, Деніел Г'ю Келлі
Час: 1 г 31 хв
Найбільше враження: «Сподобався»
1 враження
IMDb 6.1
1
The Frighteners
1996 • Комедія • Нова Зеландія • Час: 1 г 50 хв
Режисер: Пітер Джексон
В ролях: Майкл Джей Фокс, Тріні Альварадо
IMDb 7.1
The Howling
1981 • Жахи • США • Час: 1 г 31 хв
Режисер: Джо Данте
В ролях: Ді Воллес, Патрік Мак-Ні
IMDb 6.5
Grand Piano
2013 • Детектив • Іспанія • Час: 1 г 30 хв
Режисер: Еухеніо Міра
В ролях: Елайджа Вуд, Джон К'юсак
IMDb 5.9
Critters
1986 • Комедія • США • Час: 1 г 26 хв
Режисер: Стівен Герек
В ролях: Ді Воллес, Майкл Еммет Волш
IMDb 6.1
3 from Hell
2019 • Бойовик • США • Час: 1 г 55 хв
Режисер: Роб Зомбі
В ролях: Шері Мун Зомбі, Білл Мозлі
IMDb 5.4
The Stepford Wives
1975 • Жахи • США • Час: 1 г 57 хв
В ролях: Кетрін Росс, Пола Прентісс
IMDb 6.9
The Lords of Salem
2013 • Жахи • США • Час: 1 г 41 хв
Режисер: Роб Зомбі
В ролях: Шері Мун Зомбі, Брюс Девісон
IMDb 5.2
The Hills Have Eyes
1977 • Жахи • США • Час: 1 г 30 хв
Режисер: Вес Крейвен
В ролях: Роберт Г'юстон, Ді Воллес
IMDb 6.3
Love & Mercy
2015 • Драма • США • Час: 2 г
Режисер: Білл Полад
В ролях: Пол Дано, Джон К'юсак
IMDb 7.4
Rock-A-Doodle
1991 • Мультфільм • Велика Британія • Час: 1 г 14 хв
Режисер: Дон Блат
В ролях: Глен Кемпбелл, Крістофер Пламмер
IMDb 6.0
Critters 3
1991 • Комедія • США • Час: 1 г 26 хв
Режисер: Крістін Петерсон
В ролях: Жан Кальвін, Кетрін Кортез
IMDb 4.5
Extraordinary Measures
2010 • Драма • США • Час: 1 г 46 хв
В ролях: Брендан Фрейзер, Гаррісон Форд
IMDb 6.4
Best of the Best 3: No Turning Back
1995 • Бойовик • США • Час: 1 г 30 хв
Режисер: Філліп Рі
В ролях: Філліп Рі, Крістофер Макдональд
IMDb 4.9
Secret Admirer
1985 • Комедія • США • Час: 1 г 38 хв
Режисер: Девід Грінволт
В ролях: Крістофер Томас Гауелл, Лорі Локлін
IMDb 6.5
Rescue Me
1993 • Бойовик • США • Час: 1 г 39 хв
Режисер: Артур Аллан Зайдельман
В ролях: Майкл Дудікофф, Стівен Дорфф
IMDb 5.0
Stay Cool
2009 • Комедія • США • Час: 1 г 34 хв
Режисер: Майкл Поліш
В ролях: Вайнона Райдер, Шон Астін
IMDb 4.9
Beyond The Sky
2018 • Жахи • США • Час: 1 г 22 хв
В ролях: Раян Карнс, Джордан Хінсон
IMDb 5.0
Stream
2024 • Бойовик • США • Час: 2 г 3 хв
В ролях: Джеффрі Комбс, Чарльз Едвін Павелл
IMDb 5.6
The Nest
2021 • Жахи • США • Час: 1 г 40 хв
В ролях: Ді Воллес, Сара Навратіл
IMDb 3.3
RoboCroc
2013 • Фентезі • США • Час: 1 г 24 хв
В ролях: Корін Немек, Ді Воллес
IMDb 3.0
Bone Dry
2007 • Бойовик • США • Час: 1 г 40 хв
В ролях: Люк Госс, Ленс Генріксен
IMDb 5.4
In Search of Tomorrow
2022 • Документальний • Велика Британія • Час: 5 г 1 хв
В ролях: Кленсі Браун, Кетрін Мері Стюарт
IMDb 7.7
Fish Don't Blink
2002 • Комедія • США • Час: 1 г 29 хв
В ролях: Ліа Томпсон, Річард Греко
IMDb 5.0
Collision Course
2012 • Бойовик • США • Час: 1 г 24 хв
Режисер: Фред Олен Рей
В ролях: Тім Абелл, Вільям Ґреґорі Лі
IMDb 3.5
In Search of Darkness: Part III
2022 • Документальний • США • Час: 5 г 42 хв
В ролях: Том Аткінс, Едріенн Барбо
Час: 5 г 42 хв
Найбільше враження: «Захоплює»
1 враження
IMDb 7.9
The Blue Rose
2007 • Трилер • США • Час: 1 г 28 хв
В ролях: Денієл Болдвін, Денні Трехо
IMDb 6.8
Нагороди