1971 · Екшн і Пригоди
Аюмі Фуджімура
Ayumi Fujimura
Аюмі Фуджімура
Ayumi Fujimura
Про персону
| Кар'єра | Актор |
|---|---|
| Дата народження | 3 вересня 1982 Діва 44 років |
| Місце народження | Tokyo, Японія |
| Жанри | Мультфільм, Аніме, Науково фантастичний |
| Всього фільмів | 38, 1971-2019 |
Найкращі фільми
Про персону
Кар'єра
Актор
Дата народження
3 вересня 1982,
Діва,
44 років
Місце народження
Tokyo, Японія
Жанри
Всього фільмів
38, 1971-2019
Популярні фільми Аюмі Фуджімура зараз
2014 · Мультфільм
2008 · Мультфільм
2008 · Мультфільм
2016 · Екшн і Пригоди
2005 · Мультфільм
2008 · Мультфільм
2007 · Мультфільм
2009 · Екшн і Пригоди
2010 · Мультфільм
2010 · Екшн і Пригоди
2012 · Мультфільм
2015 · Мультфільм
2010 · Мультфільм
2008 · Екшн і Пригоди
2010 · Екшн і Пригоди
2007 · Екшн і Пригоди
2013 · Екшн і Пригоди
2010 · Мультфільм
2019 · Мультфільм
2008 · Екшн і Пригоди
2009 · Екшн і Пригоди
2016 · Мультфільм
2012 · Мультфільм
2010 · Екшн і Пригоди
2006 · Мультфільм
2012 · Екшн і Пригоди
2008 · Бойовик
2008 · Бойовик
2008 · Мультфільм
2019 · Бойовик
2015 · Бойовик
2013 · Мультфільм
2009 · Бойовик
2013 · Мультфільм
2010 · Екшн і Пригоди
Фото
Kamen Rider
1971– • Екшн і Пригоди • Японія
• 37 сезонів
Режисер: Сатоші Морота
В ролях: Шінджі Накае, Кіміко Танака
IMDb 7.6
Haikyu!!
2014–2020 • Мультфільм • Японія
• 4 сезони
Режисер: Масака Сато
В ролях: Аюму Мурасе, Кайто Ішікава
4 сезони
Найбільше враження: «Захоплює»
1 враження
❤️
Найбільше враження: «Захоплює»
IMDb 8.7
Inazuma Eleven
2008–2014 • Мультфільм • Японія
• 4 сезони
Режисер: Йошіказу Міяо
В ролях: Юка Терасакі, Джюнко Такеучі
IMDb 8.3
Natsume's Book of Friends
2008–2024 • Мультфільм • Японія
• 7 сезонів
Режисер: Масаюкі Коджіма
В ролях: Хіроші Камія, Хіґучі Акарі
7 сезонів
Найбільше враження: «Зворушливо»
1 враження
🥰
Найбільше враження: «Зворушливо»
IMDb 8.1
Mob Psycho 100
2016–2022 • Екшн і Пригоди • Японія
• 3 сезони
Режисер: Юдзуру Тачікава
В ролях: Сецуо Іто, Такахіро Сакураї
IMDb 8.5
Aria
2005–2008 • Мультфільм • Японія
• 3 сезони
Режисер: Такахіро Наторі
В ролях: Еріно Хадзукі, Саяка Охара
IMDb 7.3
A Certain Magical Index
2008–2019 • Мультфільм • Японія
• 3 сезони
Режисер: Хіроші Нішікіорі
В ролях: Ацуші Абе, Юка Іґучі
IMDb 6.7
Clannad
2007–2009 • Мультфільм • Японія
• 2 сезони
Режисер: Тацуя Ішіхара
В ролях: Юїчі Накамура, Маї Накахара
2 сезони
Найбільше враження: «Смішно»
1 враження
😂
Найбільше враження: «Смішно»
IMDb 8.2
Tegami Bachi: Letter Bee
2009–2011 • Екшн і Пригоди • Японія
• 2 сезони
Режисер: Акіра Іванаґа
В ролях: Аюмі Фуджімура, Міюкі Савашіро
IMDb 7.1
Bakuman
2010–2013 • Мультфільм • Японія
• 3 сезони
Режисер: Норіакі Акітая
В ролях: Ацуші Абе, Сатоші Хіно
IMDb 8.0
Panty & Stocking with Garterbelt
2010 • Екшн і Пригоди • Японія
• 1 сезон
Режисер: Масахару Томода
В ролях: Аріса Оґасавара, Марія Ісе
IMDb 7.3
The Pet Girl of Sakurasou
2012–2013 • Мультфільм • Японія
• 1 сезон
Режисер: Ацуко Ішідзука
В ролях: Йошіцуґу Мацуока, Аї Каяно
IMDb 7.6
My Love Story!!
2015 • Мультфільм • Японія
• 1 сезон
Режисер: Моріо Асака
В ролях: Такуя Еґучі, Меґумі Хан
IMDb 7.7
Maid Sama!
2010 • Мультфільм • Японія
• 1 сезон
Режисер: Хіроакі Сакураї
В ролях: Аюмі Фуджімура, Нобухіко Окамото
1 сезон
Найбільше враження: «Зворушливо»
1 враження
🥰
Найбільше враження: «Зворушливо»
IMDb 7.9
Xam'd: Lost Memories
2008–2009 • Екшн і Пригоди • Японія
• 1 сезон
Режисер: Шіґеюкі Мія
В ролях: Мічіко Нея, Аюмі Фуджімура
IMDb 7.3
Ladies versus Butlers!
2010 • Екшн і Пригоди • Японія
• 1 сезон
Режисер: Ацуші Оцукі
В ролях: Маї Накахара, Амі Кошімідзу
IMDb 6.4
Stigma of the Wind
2007 • Екшн і Пригоди • Японія
• 1 сезон
Режисер: Хідетоші Оморі
В ролях: Аюмі Фуджімура, Дайсуке Оно
IMDb 7.1
Gargantia on the Verdurous Planet
2013 • Екшн і Пригоди • Японія
• 1 сезон
Режисер: Кадзуя Мурата
В ролях: Хісако Канемото, Кайто Ішікава
IMDb 7.3
Squid Girl
2010–2011 • Мультфільм • Японія
• 2 сезони
Режисер: Цутому Мідзушіма
В ролях: Хісако Канемото, Аюмі Фуджімура
IMDb 7.4
WATATEN!: an Angel Flew Down to Me
2019 • Мультфільм • Японія
• 1 сезон
Режисер: Дайсуке Хірамакі
В ролях: Рейна Уеда, Маріа Сашіде
IMDb 6.8
Kaiba
2008 • Екшн і Пригоди • Японія
• 1 сезон
Режисер: Мічіо Міхара
В ролях: Хоко Кувашіма, Маміко Ното
IMDb 8.0
The Sacred Blacksmith
2009 • Екшн і Пригоди • Японія
• 1 сезон
Режисер: Хідака Масаміцу
В ролях: Акі Тойосакі, Аюмі Фуджімура
IMDb 6.4
Norn9
2016 • Мультфільм • Японія
• 1 сезон
Режисер: Такао Або
В ролях: Міцукі Сайґа, Такуя Сато
IMDb 5.8
Love, Election, & Chocolate
2012 • Мультфільм • Японія
• 1 сезон
Режисер: Тору Кітахата
В ролях: Юїчі Накамура, Еріко Накамура
IMDb 6.7
Psychic Detective Yakumo
2010 • Екшн і Пригоди • Японія
• 1 сезон
В ролях: Хірокі Точі, Аюмі Фуджімура
IMDb 6.6
Bartender
2006 • Мультфільм • Японія
• 1 сезон
Режисер: Рьо Ясумура
В ролях: Такахіро Мідзушіма, Іемаса Каюмі
IMDb 7.1
The Garden of Sinners: Overlooking View
2007 • Бойовик • Японія
• Час: 50 хв
Режисер: Еї Аокі
В ролях: Маая Сакамото, Кен'їчі Судзумура
IMDb 6.9
Ozma
2012 • Екшн і Пригоди • Японія
• 1 сезон
Режисер: Рьосуке Такахаші
В ролях: Тецуя Какіхара, Аюмі Фуджімура
IMDb 6.0
The Garden of Sinners: A Study in Murder - Part 2
2009 • Бойовик • Японія
• Час: 2 г
Режисер: Хікару Кондо
В ролях: Маая Сакамото, Кен'їчі Судзумура
IMDb 7.5
The Garden of Sinners: Paradox Spiral
2008 • Бойовик • Японія
• Час: 1 г 54 хв
Режисер: Такаюкі Хірао
В ролях: Маая Сакамото, Кен'їчі Судзумура
IMDb 7.9
The Garden of Sinners: Remaining Sense of Pain
2008 • Бойовик • Японія
• Час: 58 хв
Режисер: Міцуру Обунаї
В ролях: Маая Сакамото, Кен'їчі Судзумура
IMDb 7.3
The Garden of Sinners: Oblivion Recording
2008 • Мультфільм • Японія
• Час: 59 хв
Режисер: Такахіро Міура
В ролях: Маая Сакамото, Кен'їчі Судзумура
IMDb 6.6
Girls und Panzer das Finale: Part 2
2019 • Бойовик • Японія
• Час: 54 хв
Режисер: Цутому Мідзушіма
В ролях: Май Фучіґамі, Аї Каяно
IMDb 7.6
Little Witch Academia: The Enchanted Parade
2015 • Бойовик • Японія
• Час: 55 хв
Режисер: Йо Йошінарі
В ролях: Меґумі Хан, Фуміко Орікаса
IMDb 7.2
The Garden of Sinners: Future Gospel
2013 • Мультфільм • Японія
• Час: 1 г 28 хв
Режисер: Томонорі Судо
В ролях: Маая Сакамото, Кен'їчі Судзумура
IMDb 7.1
The Garden of Sinners: Remix -Gate of seventh heaven-
2009 • Бойовик • Японія
• Час: 1 г 1 хв
Режисер: Тейічі Такіґучі
В ролях: Маая Сакамото, Кен'їчі Судзумура
IMDb 6.3
The Garden of Sinners: Future Gospel - Extra Chorus
2013 • Мультфільм • Японія
• Час: 32 хв
Режисер: Еї Аокі
В ролях: Маая Сакамото, Кен'їчі Судзумура
IMDb 6.6
The Qwaser of Stigmata
2010–2011 • Екшн і Пригоди • Японія
• 2 сезони
Режисер: Масахару Томода
В ролях: Кана Ханадзава, Ая Хірано
IMDb 5.4
Нагороди