Фільми Серіали Новинки й популярне
Вхід в особистий кабінет

Білл Пуллман

Bill Pullman
Білл Пуллман
Bill Pullman
Про персону
Кар'єра Акторська гра
Дата народження 17 грудня 1953 Стрілець 72 років
Місце народження Hornell, New York, США
Жанри Драма, Комедія, Трилер
Всього фільмів 67, 1953-2027
Про персону
Кар'єра
Акторська гра
Дата народження
17 грудня 1953, Стрілець, 72 років
Місце народження
Hornell, New York, США
Всього фільмів
67, 1953-2027
Law & Order: Special Victims Unit
1999– • Кримінал • США • 28 сезонів
Режисер: Люсі Лью
В ролях: Марішка Гарґітей, Айс Ті
IMDb 8.1
The Kelly Clarkson Show
2019– • Ток-шоу • США • 7 сезонів
В ролях: Двейн Джонсон, Еллен Дедженерес
IMDb 5.9
IMDb 8.4
Шоу Ґрема Нортона
2007– • Комедія
The Graham Norton Show
2007– • Комедія • Велика Британія • 33 сезони
Режисер: Стів Сміт
В ролях: Саманта Мортон, Джуліан Макмагон
IMDb 8.4
Saturday Night Live
1975– • Комедія • США • 51 сезон
Режисер: Бен Стіллер
В ролях: Майкл Че, Марселло Ернандес
IMDb 8.0
LIVE with Kelly and Mark
1988– • Ток-шоу • США • 38 сезонів
В ролях: Кеті Лі Ґіффорд, Майкл Страхан
IMDb 4.5
IMDb 8.9
Природа
1982– • Документальний
Nature
1982– • Документальний • США • 45 сезонів
Режисер: Гелен Шейвер
В ролях: Лів Шрайбер, Фарід Мюррей Абрагам
IMDb 8.9
IMDb 7.8
1
Грішниця
2017–2021 • Кримінал
The Sinner
2017–2021 • Кримінал • США • 4 сезони
Режисер: Ендрю Маккарті
В ролях: Білл Пуллман, Джессіка Біл
4 сезони
Найбільше враження: «Сподобався»
1 враження
IMDb 7.8
1
IMDb 7.2
1
5.7
Бороуз
5.7
9 оцінок
2026 • Детектив
The Boroughs
2026 • Детектив • США • 1 сезон
В ролях: Альфред Моліна, Елфрі Вудард
1 сезон
5.7
9 оцінок
Найбільше враження: «Сподобався»
4 враження
5.7
IMDb 7.2
1
Netflix
IMDb 6.9
Кеґні та Лейсі
1982–1988 • Кримінал
Cagney & Lacey
1982–1988 • Кримінал • США • 7 сезонів
Режисер: Реза Бадії
В ролях: Тін Дейлі, Меґ Фостер
IMDb 6.9
IMDb 7.7
Торчвуд
2006–2011 • Екшн і Пригоди
Torchwood
2006–2011 • Екшн і Пригоди • Велика Британія • 4 сезони
Режисер: Джеймс Стронг
В ролях: Джон Барроумен, Ів Майлз
4 сезони
Найбільше враження: «Захоплює»
1 враження
IMDb 7.7
Оскар
1953–
The Oscars
1953– • США • 76 сезонів
Режисер: Річард Данлеп
В ролях: Еллен Дедженерес, Ніл Патрік Гарріс
IMDb 7.3
Праведник
2014 • Бойовик
The Equalizer
2014 • Бойовик • США • Час: 2 г 7 хв
Режисер: Антуан Фукуа
В ролях: Дензел Вашинґтон, Мартон Чокаш
Час: 2 г 7 хв
Найбільше враження: «Сподобався»
1 враження
IMDb 7.3
IMDb 7.0
2
6.2
День незалежності
6.2
9 оцінок
1996 • Бойовик
Independence Day
1996 • Бойовик • США • Час: 2 г 25 хв
Режисер: Роланд Еммеріч
В ролях: Вілл Сміт, Білл Пуллман
Час: 2 г 25 хв
6.2
9 оцінок
Найбільше враження: «Сподобався»
2 враження
6.2
IMDb 7.0
2
Scary Movie 4
2006 • Комедія • США • Час: 1 г 23 хв
В ролях: Анна Фаріс, Реджина Голл
Час: 1 г 23 хв
Найбільше враження: «Смішно»
1 враження
IMDb 5.1
IMDb 7.1
Космічні яйця
1987 • Комедія
Spaceballs
1987 • Комедія • США • Час: 1 г 36 хв
Режисер: Мел Брукс
В ролях: Білл Пуллман, Рік Мораніс
IMDb 7.1
IMDb 6.7
Праведник 2
2018 • Бойовик
The Equalizer 2
2018 • Бойовик • США • Час: 2 г 1 хв
Режисер: Антуан Фукуа
В ролях: Дензел Вашинґтон, Педро Паскаль
Час: 2 г 1 хв
Найбільше враження: «Сподобався»
1 враження
IMDb 6.7
Independence Day: Resurgence
2016 • Бойовик • США • Час: 2 г
Режисер: Роланд Еммеріч
В ролях: Ліам Гемсворт, Джефф Ґолдблюм
Час: 2 г
Найбільше враження: «Так собі»
1 враження
IMDb 5.2
1
IMDb 6.2
Каспер
1995 • Комедія
Casper
1995 • Комедія • США • Час: 1 г 40 хв
Режисер: Бред Сілберлінг
В ролях: Малачі Пірсон, Крістіна Річчі
IMDb 6.2
Lost Highway
1997 • Драма • США • Час: 2 г 14 хв
Режисер: Девід Лінч
В ролях: Патриція Аркетт, Білл Пуллман
IMDb 7.6
Sleepless in Seattle
1993 • Комедія • США • Час: 1 г 45 хв
Режисер: Нора Ефрон
В ролях: Меґ Раян, Том Генкс
IMDb 6.8
IMDb 7.6
Темні води
2019 • Драма
Dark Waters
2019 • Драма • США • Час: 2 г 6 хв
Режисер: Тодд Гейнс
В ролях: Марк Раффало, Енн Гетевей
IMDb 7.6
IMDb 5.9
Прокляття
2004 • Жахи
The Grudge
2004 • Жахи • США • Час: 1 г 32 хв
Режисер: Такаші Шімідзу
В ролях: Сара Мішель Ґеллар, Такако Фуджі
IMDb 5.9
IMDb 7.6
Цей телепень
2022–2023 • Комедія
This Fool
2022–2023 • Комедія • США • 2 сезони
Режисер: Пет Бішоп
В ролях: Френкі Кіньонес, Лаура Паталано
IMDb 7.6
Hulu
IMDb 7.4
Голстон
2021 • Драма
Halston
2021 • Драма • США • 1 сезон
В ролях: Юен Мак-Ґреґор, Ребекка Даян
IMDb 7.4
Netflix
IMDb 6.8
Поки ти спав
1995 • Комедія
While You Were Sleeping
1995 • Комедія • США • Час: 1 г 43 хв
Режисер: Джон Туртелтауб
В ролях: Сандра Буллок, Білл Пуллман
Час: 1 г 43 хв
Найбільше враження: «Захоплює»
2 враження
IMDb 6.8
IMDb 6.3
Соммерсбі
1993 • Драма
Sommersby
1993 • Драма • США • Час: 1 г 49 хв
В ролях: Джоді Фостер, Річард Ґір
IMDb 6.3
Titan A.E.
2000 • Бойовик • США • Час: 1 г 35 хв
Режисер: Ґері Ґолдман
В ролях: Метт Деймон, Білл Пуллман
IMDb 6.6
IMDb 7.4
Їх власна ліга
1992 • Комедія
A League of Their Own
1992 • Комедія • США • Час: 2 г 8 хв
Режисер: Пенні Маршалл
В ролях: Том Генкс, Джина Девіс
IMDb 7.4
IMDb 5.8
Лейк Плесід
1999 • Бойовик
Lake Placid
1999 • Бойовик • США • Час: 1 г 22 хв
Режисер: Стів Майнер
В ролях: Білл Пуллман, Бріджит Фонда
IMDb 5.8
IMDb 6.5
Здатна на все
1993 • Трилер
Malice
1993 • Трилер • США • Час: 1 г 47 хв
Режисер: Гарольд Беккер
В ролях: Алек Болдвін, Ніколь Кідман
IMDb 6.5
IMDb 6.7
Ваєтт Ерп
1994 • Драма
Wyatt Earp
1994 • Драма • США • Час: 3 г 11 хв
Режисер: Лоуренс Кездан
В ролях: Кевін Костнер, Денніс Квейд
IMDb 6.7
Brokedown Palace
1999 • Драма • США • Час: 1 г 40 хв
Режисер: Джонатан Каплан
В ролях: Клер Дейнс, Кейт Бекінсейл
IMDb 6.4
IMDb 7.1
Прокляті фільми
2020–2022 • Документальний
Cursed Films
2020–2022 • Документальний • США • 2 сезони
Режисер: Джей Чіл
В ролях: Філ Нобл-молодший, Вінсент Баухаус
IMDb 7.1
Космічні яйця 2
2027 • Комедія
Spaceballs 2
2027 • Комедія • США
Режисер: Джош Ґрінбаум
В ролях: Білл Пуллман, Рік Мораніс
IMDb 6.7
Битва статей
2017 • Комедія
Battle of the Sexes
2017 • Комедія • Велика Британія • Час: 2 г 1 хв
В ролях: Емма Стоун, Стів Карелл
Час: 2 г 1 хв
Найбільше враження: «Сумно»
1 враження
IMDb 6.7
American Ultra
2015 • Бойовик • Швейцарія • Час: 1 г 36 хв
В ролях: Джессі Айзенберґ, Крістен Стюарт
IMDb 6.1
Mr. Jones
1993 • Драма • США • Час: 1 г 54 хв
Режисер: Майк Фіґґіс
В ролях: Річард Ґір, Енн Банкрофт
IMDb 5.8
The Last Seduction
1994 • Кримінал • США • Час: 1 г 50 хв
В ролях: Лінда Фіорентіно, Пітер Берґ
IMDb 7.0
Too Big to Fail
2011 • Драма • США • Час: 1 г 37 хв
Режисер: Кертіс Генсон
В ролях: Джеймс Вудс, Джон Герд
IMDb 7.2
IMDb 6.4
Висока нота
2020 • Комедія
The High Note
2020 • Комедія • США • Час: 1 г 53 хв
Режисер: Ніша Ґанатра
В ролях: Дакота Джонсон, Трейсі Елліс Росс
IMDb 6.4
IMDb 6.9
Безжальні люди
1986 • Комедія
Ruthless People
1986 • Комедія • США • Час: 1 г 34 хв
В ролях: Денні Де Віто, Бетт Мідлер
IMDb 6.9
The Killer Inside Me
2010 • Кримінал • Канада • Час: 1 г 49 хв
Режисер: Майкл Вінтерботтом
В ролях: Кейсі Аффлек, Кейт Гадсон
IMDb 6.1
Rocket Gibraltar
1988 • Драма • США • Час: 1 г 39 хв
В ролях: Патрісія Кларксон, Френсіс Конрой
IMDb 6.5
The Ballad of Lefty Brown
2017 • Вестерн • США • Час: 1 г 45 хв
Режисер: Джаред Моше
В ролях: Білл Пуллман, Пітер Фонда
IMDb 6.3
The Coldest Game
2019 • Драма • США • Час: 1 г 42 хв
В ролях: Білл Пуллман, Лотте Вербеек
IMDb 6.2
Netflix
IMDb 6.5
ЛБД
2017 • Драма
LBJ
2017 • Драма • США • Час: 1 г 38 хв
Режисер: Роб Райнер
В ролях: Вуді Гаррельсон, Річард Дженкінс
IMDb 6.5
IMDb 6.8
Іґбі йде на дно
2002 • Комедія
Igby Goes Down
2002 • Комедія • США • Час: 1 г 37 хв
Режисер: Берр Стірз
В ролях: Кіран Калкін, Сьюзен Серендон
IMDb 6.8
IMDb 6.9
Невіруючі
2013 • Документальний
The Unbelievers
2013 • Документальний • США • Час: 1 г 17 хв
Режисер: Гас Холверда
В ролях: Річард Докінз, Лоуренс Максвелл Краусс
IMDb 6.9
IMDb 5.2
Послуга
1994 • Комедія
The Favor
1994 • Комедія • США • Час: 1 г 37 хв
Режисер: Дональд Петрі
В ролях: Гарлі Джейн Козак, Елізабет Мак-Ґоверн
IMDb 5.2
IMDb 6.4
Вбий мене
2007 • Комедія
You Kill Me
2007 • Комедія • США • Час: 1 г 30 хв
В ролях: Бен Кінґслі, Теа Леоні
IMDb 6.4
Everybody Digs Bill Evans
2026 • Драма • Ірландія • Час: 1 г 42 хв
В ролях: Андерс Даніельсен Льє, Білл Пуллман
IMDb 6.6
IMDb 6.8
Удар пляшкою
2008 • Комедія
Bottle Shock
2008 • Комедія • США • Час: 1 г 50 хв
В ролях: Алан Рікман, Кріс Пайн
IMDb 6.8
IMDb 5.5
Лола проти
2012 • Комедія
Lola Versus
2012 • Комедія • США • Час: 1 г 27 хв
Режисер: Деріл Вейн
В ролях: Ґрета Ґервіґ, Юель Кіннаман
IMDb 5.5
IMDb 6.1
Винний
2000 • Кримінал
The Guilty
2000 • Кримінал • Канада • Час: 1 г 48 хв
Режисер: Ентоні Уоллер
В ролях: Білл Пуллман, Анджела Фезерстоун
IMDb 6.1
IMDb 5.8
Прогулянка
2017 • Пригоди
Walking Out
2017 • Пригоди • США • Час: 1 г 36 хв
Режисер: Ендрю Дж. Сміт
В ролях: Метт Бомер, Джош Віггінс
IMDb 5.8
IMDb 3.7
Цимбелін
2014 • Драма
Cymbeline
2014 • Драма • США • Час: 1 г 37 хв
Режисер: Майкл Алмерейда
В ролях: Ед Гарріс, Дакота Джонсон
IMDb 3.7
Alien Autopsy
2006 • Комедія • Велика Британія • Час: 1 г 35 хв
Режисер: Джонні Кемпбелл
В ролях: Білл Пуллман, Ґетц Отто
IMDb 5.9
IMDb 5.1
Щасливі номери
2000 • Комедія
Lucky Numbers
2000 • Комедія • США • Час: 1 г 45 хв
Режисер: Нора Ефрон
В ролях: Джон Траволта, Ліза Кудроу
IMDb 5.1
IMDb 6.5
Люба Венді
2005 • Комедія
Dear Wendy
2005 • Комедія • Данія • Час: 1 г 45 хв
В ролях: Джеймі Белл, Білл Пуллман
IMDb 6.5
IMDb 4.7
29 Пальм
2002 • Комедія
29 Palms
2002 • Комедія • США • Час: 1 г 33 хв
Режисер: Леонардо Ріканьї
В ролях: Джеремі Девіс, Рейчел Лі Кук
IMDb 4.7
IMDb 6.8
Нульовий ефект
1998 • Комедія
Zero Effect
1998 • Комедія • США • Час: 1 г 56 хв
Режисер: Джейк Кесдан
В ролях: Білл Пуллман, Бен Стіллер
IMDb 6.8
Surveillance
2008 • Жахи • США • Час: 1 г 37 хв
В ролях: Джулія Ормонд, Білл Пуллман
IMDb 6.3
IMDb 4.9
Брат-Природа
2016 • Комедія
Brother Nature
2016 • Комедія • США • Час: 1 г 37 хв
Режисер: Метт Віллінз
В ролях: Таран Кіллем, Джилліан Джейкобс
IMDb 4.9
IMDb 5.9
Вірджинець
2000 • Телефільм
The Virginian
2000 • Телефільм • США • Час: 1 г 35 хв
Режисер: Білл Пуллман
В ролях: Білл Пуллман, Даян Лейн
IMDb 5.9
IMDb 5.4
Брати і сестри
1990 • Комедія
Sibling Rivalry
1990 • Комедія • США • Час: 1 г 27 хв
В ролях: Кірсті Еллі, Білл Пуллман
IMDb 5.4
IMDb 5.1
Погана матуся
2011 • Комедія
Bringing Up Bobby
2011 • Комедія • США • Час: 1 г 35 хв
Режисер: Фамке Янссен
В ролях: Мілла Йовович, Білл Пуллман
IMDb 5.1
National Theatre Live: All My Sons
2019 • Драма • Велика Британія • Час: 2 г 20 хв
Режисер: Росс Макгіббон
В ролях: Саллі Філд, Білл Пуллман
IMDb 8.3
Нагороди