Фільми Серіали Новинки й популярне

Лі Бьон Хон

Lee Byung-hun
Лі Бьон Хон
Lee Byung-hun
Про персону
Кар'єра Актор
Дата народження 12 липня 1970 Рак 56 років
Місце народження Seongnam, Gyeonggi, Південна Корея
Жанри Драма, Трилер, Бойовик
Всього фільмів 30, 2000-2025
Про персону
Кар'єра
Актор
Дата народження
12 липня 1970, Рак, 56 років
Місце народження
Seongnam, Gyeonggi, Південна Корея
Всього фільмів
30, 2000-2025
The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
2014– • Комедія • США • 14 сезонів
В ролях: Джиммі Феллон, Стів Гіггінс
IMDb 7.0
Late Night with Seth Meyers
2014– • Комедія • США • 14 сезонів
В ролях: Сет Маєрс, Джилл Байден
IMDb 6.4
1
The Kelly Clarkson Show
2019–2026 • Ток-шоу • США • 7 сезонів
В ролях: Келлі Кларксон, Двейн Джонсон
IMDb 5.9
Гра в кальмара
7.5
51 оцінок
Squid Game
2021–2025 • Екшн і Пригоди • Південна Корея • 3 сезони
Режисер: Хван Дон Хьок
В ролях: Лі Чон Че, Ім Сі Ван
3 сезони
7.5
51 оцінок
Найбільше враження: «Сподобався»
14 вражень
7.5
IMDb 7.9
9
Netflix
Кейпоп-мисливиці на демонів
7.6
21 оцінок
KPop Demon Hunters
2025 • Мультфільм • США • Час: 1 г 36 хв
Режисер: Кріс Аппельганс
В ролях: Арден Чо, Мей Хон
Час: 1 г 36 хв
7.6
21 оцінок
Найбільше враження: «Захоплює»
5 вражень
7.6
IMDb 7.4
5
Netflix
Mr. Sunshine
2018 • Драма • Південна Корея • 1 сезон
Режисер: Лі Ин Бок
В ролях: Лі Бьон Хон, Кім Тхе Рі
IMDb 8.7
Термінатор: Генезис
6.4
11 оцінок
Terminator Genisys
2015 • Бойовик • США • Час: 2 г 6 хв
Режисер: Алан Тейлор
В ролях: Арнольд Шварценеггер, Джейсон Кларк
Час: 2 г 6 хв
6.4
11 оцінок
Найбільше враження: «Сподобався»
2 враження
6.4
IMDb 6.3
2
The Magnificent Seven
2016 • Бойовик • США • Час: 2 г 12 хв
Режисер: Антуан Фукуа
В ролях: Дензел Вашингтон, Кріс Пратт
IMDb 6.9
G.I. Joe: Retaliation
2013 • Бойовик • США • Час: 1 г 50 хв
Режисер: Джон М. Чу
В ролях: Двейн Джонсон, Брюс Вілліс
IMDb 5.7
Жодного вибору
8.2
11 оцінок
No Other Choice
2025 • Комедія • Південна Корея • Час: 2 г 19 хв
Режисер: Пак Чхан Ук
В ролях: Лі Бьон Хон, Сон Є Чжин
Час: 2 г 19 хв
8.2
11 оцінок
Найбільше враження: «Сподобався»
6 вражень
8.2
IMDb 7.5
2
Our Blues
2022 • Драма • Південна Корея • 1 сезон
Режисер: Кім Кю Тхе
В ролях: Лі Бьон Хон, Сін Мін А
IMDb 8.6
G.I. Joe: The Rise of Cobra
2009 • Бойовик • США • Час: 1 г 58 хв
Режисер: Стівен Соммерс
В ролях: Адевале Акінуойє-Агбадже, Крістофер Екклстон
IMDb 5.7
Iris
2009 • Екшн і Пригоди • Південна Корея • 1 сезон
Режисер: Кім Кю Тхе
В ролях: Лі Бьон Хон, Кім Со Йон
IMDb 7.7
RED 2
2013 • Бойовик • США • Час: 1 г 56 хв
Режисер: Дін Перісот
В ролях: Брюс Вілліс, Джон Малкович
IMDb 6.6
I Saw the Devil
2010 • Жахи • Південна Корея • Час: 2 г 24 хв
Режисер: Кім Чі Ун
В ролях: Лі Бьон Хон, Чхве Мін-сік
Час: 2 г 24 хв
Найбільше враження: «Так собі»
1 враження
IMDb 7.8
Ashfall
2019 • Бойовик • Південна Корея • Час: 2 г 8 хв
Режисер: Кім Бьон Со
В ролях: Лі Бьон Хон, Ха Чон У
IMDb 6.2
Joint Security Area
2000 • Драма • Південна Корея • Час: 1 г 48 хв
Режисер: Пак Чхан Ук
В ролях: Лі Йон Е, Лі Бьон Хон
IMDb 7.7
Emergency Declaration
2022 • Бойовик • Південна Корея • Час: 2 г 20 хв
Режисер: Хан Дже Рім
В ролях: Сон Кан Хо, Лі Бьон Хон
IMDb 6.8
Misconduct
2016 • Драма • США • Час: 1 г 46 хв
Режисер: Сінтаро Шімосава
В ролях: Джош Демел, Ентоні Гопкінс
IMDb 5.3
Squid Game: Making Season 2
2025 • Документальний • Південна Корея • Час: 28 хв
В ролях: Хван Дон Хьок, Лі Чон Че
IMDb 7.0
Netflix
A Bittersweet Life
2005 • Бойовик • Південна Корея • Час: 1 г 59 хв
Режисер: Кім Чі Ун
В ролях: Лі Бьон Хон, Кім Йон Чоль
IMDb 7.4
The Good, the Bad, the Weird
2008 • Бойовик • Південна Корея • Час: 2 г 10 хв
Режисер: Кім Чі Ун
В ролях: Сон Кан Хо, Лі Бьон Хон
IMDb 7.2
Concrete Utopia
2023 • Бойовик • Південна Корея • Час: 2 г 10 хв
Режисер: Ом Тхе Хва
В ролях: Лі Бьон Хон, Пак Со Джун
IMDb 6.6
Masquerade
2012 • Драма • Південна Корея • Час: 2 г 11 хв
Режисер: Чу Чхан Мін
В ролях: Лі Бьон Хон, Рю Син Нйон
IMDb 7.8
Three... Extremes
2004 • Жахи • Гонконг, О.А.Р. Китаю • Час: 2 г 5 хв
Режисер: Пак Чхан Ук
В ролях: Кьоко Хасеґава, Ацуро Ватабе
IMDb 6.9
The Match
2025 • Драма • Південна Корея • Час: 1 г 55 хв
Режисер: Кім Хьон Чо
В ролях: Лі Бьон Хон, Ю А Ін
IMDb 6.8
Netflix
Inside Men
2015 • Кримінал • Південна Корея • Час: 2 г 11 хв
Режисер: У Мін Хо
В ролях: Лі Бьон Хон, Чо Син У
IMDb 7.0
I Come with the Rain
2009 • Детектив • Іспанія • Час: 1 г 54 хв
Режисер: Чан Ань Хунг
В ролях: Джош Гартнетт, Еліас Котеас
IMDb 5.4
My Beautiful Girl, Mari
2002 • Мультфільм • Південна Корея • Час: 1 г 26 хв
В ролях: Рю Док Хван, Кон Хьон Джін
IMDb 6.5
Squid Game in Conversation
2025 • Документальний • Південна Корея • Час: 33 хв
В ролях: Хван Дон Хьок, Лі Чон Че
IMDb 7.2
Netflix
Нагороди