Фільми Серіали Новинки й популярне
Вхід в особистий кабінет

Кен Дукен

AI-переклад
Ken Duken
Кен Дукен
AI-переклад
Ken Duken
Про персону
Кар'єра Актор
Дата народження 17 квітня 1979 Овен 47 років
Місце народження Heidelberg, Німеччина
Жанри Драма, Кримінал, Комедія
Всього фільмів 19, 2006-2021
Про персону
Кар'єра
Актор
Дата народження
17 квітня 1979, Овен, 47 років
Місце народження
Heidelberg, Німеччина
Всього фільмів
19, 2006-2021
IMDb 7.0
Криміналіст
2006–2020 • Кримінал
Der Kriminalist
2006–2020 • Кримінал • Німеччина • 15 сезонів
Режисер: Крістіан Герліц
В ролях: Крістіан Беркель, Франк Ґірінґ
IMDb 7.0
IMDb 8.4
1
8.7
Безславні виродки
8.7
32 оцінок
2009 • Драма
Inglourious Basterds
2009 • Драма • США • Час: 2 г 33 хв
Режисер: Квентін Тарантіно
В ролях: Бред Пітт, Мелані Лоран
Час: 2 г 33 хв
8.7
32 оцінок
Найбільше враження: «Захоплює»
5 вражень
8.7
IMDb 8.4
1
IMDb 6.8
5.6
Доля: Сага Вінкс
5.6
7 оцінок
2021–2022 • Драма
Fate: The Winx Saga
2021–2022 • Драма • Велика Британія • 2 сезони
Режисер: Стівен Вулфенден
В ролях: Ебігейл Ковен, Ганна ван дер Вестуйзен
2 сезони
5.6
7 оцінок
Найбільше враження: «Так собі»
1 враження
5.6
IMDb 6.8
Netflix
IMDb 6.9
Багряні ріки
2018–2022 • Кримінал
The Crimson Rivers
2018–2022 • Кримінал • Франція • 4 сезони
Режисер: Юліус Берг
В ролях: Олів'є Маршаль, Еріка Сейнт
IMDb 6.9
IMDb 7.0
Парфум
2018 • Кримінал
Perfume
2018 • Кримінал • Німеччина • 1 сезон
Режисер: Філіп Кадельбах
В ролях: Фрідеріке Бехт, Вотан Вільке Мерінг
IMDb 7.0
IMDb 5.7
Професіонали
2020 • Екшн і Пригоди
Professionals
2020 • Екшн і Пригоди • США • 1 сезон
Режисер: Олівер Шміц
В ролях: Том Веллінг, Елена Аная
IMDb 5.7
Chalet Girl
2011 • Комедія • Австрія • Час: 1 г 37 хв
Режисер: Філ Трейл
В ролях: Фелісіті Джонс, Ед Вествік
IMDb 6.3
IMDb 5.4
Вікінги
2014 • Бойовик
Northmen: A Viking Saga
2014 • Бойовик • ПАР • Час: 1 г 34 хв
Режисер: Клаудіо Фах
В ролях: Раян Квонтен, Джеймс Нортон
IMDb 5.4
IMDb 4.2
Падіння борту №1
2013–2014 • Екшн і Пригоди
Alistair MacLean's Air Force One Is Down
2013–2014 • Екшн і Пригоди • США • 1 сезон
В ролях: Руперт Ґрейвз, Кен Дукен
IMDb 4.2
IMDb 6.6
Фабрика Мрій
2019 • Комедія
Dreamfactory
2019 • Комедія • Німеччина • Час: 2 г 5 хв
В ролях: Емілія Шуле, Кен Дукен
IMDb 6.6
Max Manus: Man of War
2008 • Бойовик • Данія • Час: 1 г 58 хв
Режисер: Хоакім Роннінґ
В ролях: Аксель Генні, Агнес Кіттельсен
IMDb 7.3
HBO
IMDb 5.6
Красунчик 2
2009 • Комедія
Rabbit Without Ears 2
2009 • Комедія • Німеччина • Час: 2 г 4 хв
Режисер: Тіль Швайґер
В ролях: Тіль Швайґер, Нора Чірнер
IMDb 5.6
Hotel Adlon
2013 • Драма • Німеччина • 1 сезон
Режисер: Улі Едель
В ролях: Розмарі Фендель, Жозефін Пройс
IMDb 7.4
Adidas Vs. Puma: The Brother's Feud
2016 • Драма • Німеччина • Час: 1 г 55 хв
Режисер: Олівер Домменгет
В ролях: Кен Дукен, Крістофер Гарайзен
IMDb 6.9
IMDb 7.1
Два життя
2012 • Драма
Two Lives
2012 • Драма • Німеччина • Час: 1 г 37 хв
Режисер: Ґеорґ Маас
В ролях: Юліане Келер, Лів Ульман
IMDb 7.1
Conni & Co 2 - Das Geheimnis des T-Rex
2017 • Пригоди • Німеччина • Час: 1 г 32 хв
Режисер: Тіль Швайґер
В ролях: Емма Швайґер, Оскар Кеймер
IMDb 3.3
König Drosselbart
2008 • Сімейний • Німеччина • Час: 59 хв
Режисер: Сібілла Тафель
В ролях: Кен Дукен, Фелісітас Волл
IMDb 6.6
IMDb 5.4
Серце пірата
2006 • Пригоди
A Pirate's Heart
2006 • Пригоди • Німеччина • Час: 3 г
Режисер: Мігель Александре
В ролях: Кен Дукен, Клер Кейм
IMDb 5.4
IMDb 6.1
Робін Гуд
2013 • Бойовик
Robin Hood
2013 • Бойовик • Німеччина • Час: 1 г 40 хв
В ролях: Кен Дукен, Дагні Деват
IMDb 6.1
Нагороди