Фільми Серіали Новинки й популярне
Вхід в особистий кабінет

Тіль Швайґер

Til Schweiger
Тіль Швайґер
Til Schweiger
Про персону
Кар'єра Акторська гра
Дата народження 19 грудня 1963 Стрілець 62 років
Місце народження Freiburg im Breisgau, Німеччина
Жанри Комедія, Драма, Бойовик
Всього фільмів 48, 1997-2025
Про персону
Кар'єра
Акторська гра
Дата народження
19 грудня 1963, Стрілець, 62 років
Місце народження
Freiburg im Breisgau, Німеччина
Всього фільмів
48, 1997-2025
IMDb 3.1
Бекманн
1999–2014 • Ток-шоу
Beckmann
1999–2014 • Ток-шоу • Німеччина • 16 сезонів
Режисер: Дірк Сандер
В ролях: Рейнгольд Бекманн, Надя Ауерманн
IMDb 3.1
IMDb 8.4
1
8.7
Безславні виродки
8.7
32 оцінок
2009 • Драма
Inglourious Basterds
2009 • Драма • США • Час: 2 г 33 хв
Режисер: Квентін Тарантіно
В ролях: Бред Пітт, Мелані Лоран
Час: 2 г 33 хв
8.7
32 оцінок
Найбільше враження: «Захоплює»
5 вражень
8.7
IMDb 8.4
1
The Ministry of Ungentlemanly Warfare
2024 • Бойовик • США • Час: 2 г
Режисер: Ґай Річі
В ролях: Генрі Кавілл, Ейса Ґонсалес
Час: 2 г
6.3
7 оцінок
Найбільше враження: «Сподобався»
1 враження
6.3
IMDb 6.8
1
IMDb 6.7
1
6.8
Атомна блондинка
6.8
5 оцінок
2017 • Бойовик
Atomic Blonde
2017 • Бойовик • США • Час: 1 г 55 хв
Режисер: Девід Літч
В ролях: Шарліз Терон, Джеймс Мак-Евой
Час: 1 г 55 хв
6.8
5 оцінок
Найбільше враження: «Сподобався»
1 враження
6.8
IMDb 6.7
1
IMDb 6.3
Король Артур
2004 • Бойовик
King Arthur
2004 • Бойовик • США • Час: 2 г 6 хв
Режисер: Антуан Фукуа
В ролях: Клайв Овен, Йоан Ґріффідд
IMDb 6.3
Lara Croft: Tomb Raider - The Cradle of Life
2003 • Бойовик • США • Час: 1 г 57 хв
Режисер: Жан де Бонт
В ролях: Анджеліна Джолі, Джерард Батлер
IMDb 5.5
1
IMDb 5.7
Три мушкетери
2011 • Бойовик
The Three Musketeers
2011 • Бойовик • США • Час: 1 г 50 хв
В ролях: Лоґан Лерман, Мілла Йовович
Час: 1 г 50 хв
Найбільше враження: «Сподобався»
1 враження
IMDb 5.7
Deuce Bigalow: European Gigolo
2005 • Комедія • США • Час: 1 г 23 хв
Режисер: Майк Бігелоу
В ролях: Роб Шнайдер, Тіль Швайґер
Час: 1 г 23 хв
Найбільше враження: «Смішно»
1 враження
IMDb 4.7
1
New Year's Eve
2011 • Комедія • США • Час: 1 г 58 хв
В ролях: Гіларі Свенк, Роберт Де Ніро
IMDb 5.6
The Replacement Killers
1998 • Бойовик • США • Час: 1 г 27 хв
Режисер: Антуан Фукуа
В ролях: Чоу Юнь-Фат, Майкл Рукер
IMDb 6.1
IMDb 6.3
Отже, війна
2012 • Бойовик
This Means War
2012 • Бойовик • США • Час: 1 г 38 хв
Режисер: Макджі
В ролях: Різ Візерспун, Кріс Пайн
IMDb 6.3
IMDb 4.6
1
Гонщик
2001 • Бойовик
Driven
2001 • Бойовик • Австралія • Час: 1 г 56 хв
Режисер: Ренні Гарлін
В ролях: Сильвестер Сталлоне, Берт Рейнольдс
Час: 1 г 56 хв
Найбільше враження: «Так собі»
1 враження
IMDb 4.6
1
IMDb 5.9
Середньовіччя
2022 • Бойовик
Medieval
2022 • Бойовик • США • Час: 2 г 6 хв
Режисер: Петр Якл
В ролях: Бен Фостер, Майкл Кейн
IMDb 5.9
Muppets Most Wanted
2014 • Пригоди • США • Час: 1 г 47 хв
В ролях: Рікі Джервайс, Тіна Фей
IMDb 6.4
SLC Punk
1998 • Комедія • США • Час: 1 г 37 хв
Режисер: Джеймс Мерендіно
В ролях: Меттью Ліллард, Майкл А. Гурджан
IMDb 7.3
IMDb 6.2
Спокусник
2011 • Комедія
Kokowääh
2011 • Комедія • Німеччина • Час: 1 г 55 хв
Режисер: Тіль Швайґер
В ролях: Тіль Швайґер, Емма Швайґер
IMDb 6.2
IMDb 7.8
1
7.2
Достукатися до небес
7.2
6 оцінок
1997 • Бойовик
Knockin' on Heaven's Door
1997 • Бойовик • Німеччина • Час: 1 г 29 хв
В ролях: Тіль Швайґер, Ян Йозеф Ліферс
Час: 1 г 29 хв
7.2
6 оцінок
Найбільше враження: «Так собі»
1 враження
7.2
IMDb 7.8
1
IMDb 5.3
Спокусник 2
2013 • Комедія
Kokowääh 2
2013 • Комедія • Німеччина • Час: 2 г
Режисер: Тіль Швайґер
В ролях: Тіль Швайґер, Емма Швайґер
IMDb 5.3
Four Against the Bank
2016 • Комедія • Німеччина • Час: 1 г 36 хв
Режисер: Вольфґанґ Петерсен
В ролях: Ян Йозеф Ліферс, Тіль Швайґер
IMDb 5.8
IMDb 5.6
Красунчик 2
2009 • Комедія
Rabbit Without Ears 2
2009 • Комедія • Німеччина • Час: 2 г 4 хв
Режисер: Тіль Швайґер
В ролях: Тіль Швайґер, Нора Чірнер
IMDb 5.6
(T)Raumschiff Surprise - Periode 1
2004 • Пригоди • Німеччина • Час: 1 г 27 хв
Режисер: Міхаель Гербіґ
В ролях: Міхаель Гербіґ, Рік Каваніян
IMDb 5.5
IMDb 6.5
Красунчик
2007 • Комедія
Rabbit Without Ears
2007 • Комедія • Німеччина • Час: 1 г 56 хв
Режисер: Тіль Швайґер
В ролях: Тіль Швайґер, Нора Чірнер
IMDb 6.5
IMDb 3.2
Фар Край
2008 • Бойовик
Far Cry
2008 • Бойовик • Канада • Час: 1 г 35 хв
Режисер: Уве Болл
В ролях: Тіль Швайґер, Удо Кір
IMDb 3.2
Charlie Countryman
2013 • Бойовик • Румунія • Час: 1 г 48 хв
Режисер: Фредрік Бонд
В ролях: Шая Лабаф, Мадс Міккельсен
IMDb 6.3
IMDb 6.3
Де Фред?
2006 • Комедія
Where Is Fred?
2006 • Комедія • Німеччина • Час: 1 г 47 хв
Режисер: Рік Саула
В ролях: Тіль Швайґер, Аня Клінґ
IMDb 6.3
IMDb 6.3
Червоний барон
2008 • Бойовик
The Red Baron
2008 • Бойовик • Німеччина • Час: 1 г 46 хв
Режисер: Микола Мюллершон
В ролях: Маттіас Швайґгефер, Тіль Швайґер
IMDb 6.3
IMDb 4.5
Кур’єр
2012 • Бойовик
The Courier
2012 • Бойовик • США • Час: 1 г 39 хв
Режисер: Гані Абу-Ассад
В ролях: Джеффрі Дін Морґан, Тіль Швайґер
IMDb 4.5
IMDb 4.4
Зухвалий Нік
2016 • Бойовик
Nick: Off Duty
2016 • Бойовик • Німеччина • Час: 2 г 20 хв
В ролях: Тіль Швайґер, Луна Швайґер
IMDb 4.4
Intimate Affairs
2001 • Драма • США • Час: 1 г 48 хв
Режисер: Алан Рудольф
В ролях: Дермот Малроні, Нів Кемпбелл
IMDb 4.6
IMDb 6.1
Поцілунок Іуди
1998 • Кримінал
Judas Kiss
1998 • Кримінал • США • Час: 1 г 37 хв
Режисер: Себастьян Гутьєррес
В ролях: Карла Ґуджино, Саймон Бейкер
IMDb 6.1
In Enemy Hands
2004 • Військовий • США • Час: 1 г 34 хв
Режисер: Тоні Джильйо
В ролях: Вільям Г. Мейсі, Тіль Швайґер
IMDb 6.0
Class Reunion 1.0
2018 • Комедія • Німеччина • Час: 2 г 7 хв
Режисер: Тіль Швайґер
В ролях: Тіль Швайґер, Ліллі Швайгер
IMDb 3.8
IMDb 6.6
Мед у голові
2014 • Комедія
Head Full of Honey
2014 • Комедія • Німеччина • Час: 2 г 19 хв
Режисер: Тіль Швайґер
В ролях: Емма Швайґер, Тіль Швайґер
IMDb 6.6
Not My Day
2014 • Комедія • Німеччина • Час: 1 г 50 хв
Режисер: Петер Торварт
В ролях: Моріц Бляйбтрой, Жасмін Ґерат
IMDb 6.5
IMDb 4.2
Гарячі копи
2018 • Бойовик
Hot Dog
2018 • Бойовик • Німеччина • Час: 1 г 40 хв
Режисер: Торстен Кюнстлер
В ролях: Тіль Швайґер, Маттіас Швайґгефер
IMDb 4.2
God, You’re Such a Prick
2020 • Комедія • Німеччина • Час: 1 г 38 хв
Режисер: Андре Еркау
В ролях: Сіньє Ірслінгер, Макс Хубахер
IMDb 5.7
IMDb 6.1
В один бік
2006 • Кримінал
One Way
2006 • Кримінал • США • Час: 1 г 56 хв
Режисер: Рето Салімбені
В ролях: Тіль Швайґер, Лоурен Лі Сміт
IMDb 6.1
IMDb 5.1
Друзі назавжди
2023 • Комедія
Das Beste kommt noch!
2023 • Комедія • Німеччина • Час: 1 г 51 хв
Режисер: Тіль Швайґер
В ролях: Тіль Швайґер, Неда Рахманян
IMDb 5.1
The Guardians
2012 • Бойовик • Німеччина • Час: 2 г 13 хв
Режисер: Тіль Швайґер
В ролях: Тіль Швайґер, Луна Швайґер
IMDb 5.7
IMDb 7.1
Босоніж
2005 • Комедія
Barefoot
2005 • Комедія • Німеччина • Час: 1 г 50 хв
Режисер: Тіль Швайґер
В ролях: Тіль Швайґер, Йоганна Вокалек
IMDb 7.1
IMDb 5.6
Пастка
2007 • Бойовик
Already Dead
2007 • Бойовик • США • Час: 1 г 33 хв
В ролях: Тіль Швайґер, Патрік Кілпатрік
IMDb 5.6
Men in the City
2009 • Комедія • Німеччина • Час: 1 г 47 хв
Режисер: Сімон Верговен
В ролях: Надя Уль, Тіль Швайґер
IMDb 6.3
IMDb 6.6
Джо та Макс
2002 • Драма
Joe and Max
2002 • Драма • США • Час: 1 г 49 хв
Режисер: Стів Джеймс
В ролях: Леонард Робертс, Тіль Швайґер
IMDb 6.6
The Wedding
2020 • Комедія • Німеччина • Час: 1 г 59 хв
Режисер: Тіль Швайґер
В ролях: Тіль Швайґер, Ліллі Швайгер
IMDb 3.8
Men in the City 2
2011 • Комедія • Німеччина • Час: 1 г 52 хв
Режисер: Сімон Верговен
В ролях: Тіль Швайґер, Мої зуби
IMDb 6.2
Invincibles
2025 • Драма • Чехія
В ролях: Томаш Гавлінек, Ян Длоуги
IMDb 7.0
Нагороди