Фільми Серіали Новинки й популярне

Майка Монро

Maika Monroe
Майка Монро
Maika Monroe
Про персону
Кар'єра Актор, Продюсер
Дата народження 29 травня 1993 Близнюки 33 років
Місце народження Santa Barbara, California, США
Жанри Трилер, Драма, Детектив
Всього фільмів 26, 2008-2026
Про персону
Кар'єра
Актор, Продюсер
Дата народження
29 травня 1993, Близнюки, 33 років
Місце народження
Santa Barbara, California, США
Всього фільмів
26, 2008-2026
The Kelly Clarkson Show
2019–2026 • Ток-шоу • США • 7 сезонів
В ролях: Келлі Кларксон, Двейн Джонсон
IMDb 5.9
It Follows
2014 • Жахи • США • Час: 1 г 41 хв
Режисер: Девід Роберт Мітчелл
В ролях: Майка Монро, Кір Ґілкріст
IMDb 6.8
1
Довгоніг
6.3
6 оцінок
Longlegs
2024 • Кримінал • США • Час: 1 г 41 хв
Режисер: Оз Перкінс
В ролях: Майка Монро, Ніколас Кейдж
Час: 1 г 41 хв
6.3
6 оцінок
Найбільше враження: «Сумно»
1 враження
6.3
IMDb 6.5
Eleventh Hour
2008–2009 • Кримінал • США • 1 сезон
Режисер: Пол Маккрейн
В ролях: Руфус Сьюелл, Марлі Шелтон
IMDb 7.2
Independence Day: Resurgence
2016 • Бойовик • США • Час: 2 г
Режисер: Роланд Еммеріх
В ролях: Ліам Гемсворт, Джефф Голдблюм
Час: 2 г
Найбільше враження: «Так собі»
1 враження
IMDb 5.2
1
The 5th Wave
2016 • Бойовик • США • Час: 1 г 52 хв
Режисер: Дж. Блейксон
В ролях: Хлоя Грейс Морец, Нік Робінсон
Час: 1 г 52 хв
Найбільше враження: «Так собі»
1 враження
IMDb 5.2
1
Reminders of Him
2026 • Драма • США • Час: 1 г 54 хв
Режисер: Ванесса Касвіль
В ролях: Майка Монро, Тарік Візерс
Час: 1 г 54 хв
Найбільше враження: «Сподобався»
2 враження
IMDb 6.3
1
Watcher
2022 • Жахи • США • Час: 1 г 36 хв
Режисер: Хлоя Окуно
В ролях: Майка Монро, Карл Ґлусман
Час: 1 г 36 хв
Найбільше враження: «Сподобався»
1 враження
IMDb 6.3
Greta
2019 • Драма • США • Час: 1 г 38 хв
Режисер: Ніл Джордан
В ролях: Хлоя Грейс Морец, Ізабель Юппер
IMDb 6.1
The Guest
2014 • Бойовик • США • Час: 1 г 41 хв
Режисер: Адам Вінґард
В ролях: Ден Стівенс, Майка Монро
IMDb 6.7
Labor Day
2013 • Драма • США • Час: 1 г 51 хв
Режисер: Джейсон Райтман
В ролях: Кейт Вінслет, Джош Бролін
Час: 1 г 51 хв
Найбільше враження: «Захоплює»
1 враження
IMDb 6.9
God Is a Bullet
2023 • Бойовик • США • Час: 2 г 35 хв
Режисер: Нік Кассаветіс
В ролях: Ніколай Костер-Вальдау, Майка Монро
IMDb 5.8
The Hand That Rocks the Cradle
2025 • Драма • США • Час: 1 г 45 хв
Режисер: Мішель Ґарса Сервера
В ролях: Майка Монро, Мері Елізабет Вінстед
IMDb 5.3
Villains
2019 • Комедія • США • Час: 1 г 30 хв
Режисер: Роберт Олсен
В ролях: Білл Скашгорд, Майка Монро
IMDb 6.3
Victorian Psycho
2026 • Жахи • Велика Британія • Час: 1 г 42 хв
Режисер: Закарі Вігон
В ролях: Майка Монро, Томасін Мак-Кензі
IMDb 6.0
Honey Boy
2019 • Драма • США • Час: 1 г 34 хв
Режисер: Алма Гарель
В ролях: Шая Лабаф, Лукас Геджес
IMDb 7.2
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House
2017 • Драма • США • Час: 1 г 43 хв
Режисер: Пітер Ландесман
В ролях: Ліам Нісон, Даян Лейн
IMDb 6.4
Hot Summer Nights
2018 • Кримінал • США • Час: 1 г 47 хв
В ролях: Тімоті Шаламе, Майка Монро
IMDb 6.4
The Stranger
2020 • Кримінал • США • 1 сезон
В ролях: Майка Монро, Дейн Де Гаан
IMDb 6.2
Brothers by Blood
2021 • Кримінал • США • Час: 1 г 45 хв
Режисер: Жеремі Ґез
В ролях: Маттіас Схунартс, Юель Кіннаман
IMDb 5.1
100 Nights of Hero
2025 • Фентезі • Велика Британія • Час: 1 г 31 хв
Режисер: Джулія Джекман
В ролях: Емма Коррін, Ніколас Голіцин
IMDb 5.9
The Tribes of Palos Verdes
2017 • Драма • США • Час: 1 г 44 хв
Режисер: Емметт Моллой
В ролях: Майка Монро, Дженніфер Гарнер
IMDb 5.9
Flashback
2021 • Детектив • Канада • Час: 1 г 37 хв
В ролях: Ділан О'Браєн, Ганна Ґросс
IMDb 5.4
At Any Price
2012 • Драма • США • Час: 1 г 45 хв
Режисер: Рамін Бахрані
В ролях: Денніс Квейд, Зак Ефрон
IMDb 5.6
Echoes of War
2015 • Драма • США • Час: 1 г 40 хв
В ролях: Джеймс Бедж Дейл, Ітан Ембрі
IMDb 5.4
Нагороди