Фільми Серіали Новинки й популярне
Вхід в особистий кабінет

Стівен Юн

Steven Yeun
Стівен Юн
Steven Yeun
Про персону
Кар'єра Акторська гра
Дата народження 21 грудня 1983 Стрілець 42 років
Місце народження Seoul, Південна Корея
Жанри Комедія, Драма, Мультфільм
Всього фільмів 29, 2009-2026
Про персону
Кар'єра
Акторська гра
Дата народження
21 грудня 1983, Стрілець, 42 років
Місце народження
Seoul, Південна Корея
Всього фільмів
29, 2009-2026

Стівен Юн (кор. 연상엽; при народженні Юн Сан Йоп, 21 грудня 1983) — південнокорейсько-американський актор. Спочатку Юн став відомим завдяки ролі Ґленна Рі в телесеріалі «Ходячі мерці» (2010—2016). Пізніше він знявся та став виконавчим продюсером фільму «Мінарі» (2020), який приніс йому визнання критиків і номінацію на премію «Оскар» за найкращу чоловічу роль, ставши першим азіатсько-американським актором, номінованим у цій категорії. Юн також з'являвся у фільмах «I Origins» (2014), Okja (2017), Mayhem (2017), Burning (2018), Sorry Not (2018) і Nope (2022), а також озвучував головних героїв у таких телесеріалах, як «Вольтрон: Легендарний захисник» (2016–2018), Tuca & Bertie (2019) та Непереможний (2021-дотепер), серед інших.

IMDb 8.7
1
7.2
Невразливий
7.2
22 оцінок
2021–2026 • Екшн і Пригоди
INVINCIBLE
2021–2026 • Екшн і Пригоди • США • 5 сезонів
В ролях: Стівен Юн, Сандра О
5 сезонів
7.2
22 оцінок
Найбільше враження: «Сподобався»
6 вражень
7.2
IMDb 8.7
1
Prime Video
Avatar Aang: The Last Airbender
2026 • Бойовик • США • Час: 1 г 39 хв
Режисер: Лорен Монтґомері
В ролях: Ерік Нам, Дейв Батіста
IMDb 8.1
1
7.3
Ходячі мерці
7.3
13 оцінок
2010–2022 • Екшн і Пригоди
The Walking Dead
2010–2022 • Екшн і Пригоди • США • 11 сезонів
Режисер: Фрейн Дарабонт
В ролях: Ендрю Лінкольн, Джон Бернтал
11 сезонів
7.3
13 оцінок
Найбільше враження: «Захоплює»
2 враження
7.3
IMDb 8.1
1
IMDb 6.8
5
7.4
Зрив
7.4
22 оцінок
2026 • Бойовик
The Rip
2026 • Бойовик • США • Час: 1 г 53 хв
Режисер: Джо Карнаган
В ролях: Метт Деймон, Бен Аффлек
Час: 1 г 53 хв
7.4
22 оцінок
Найбільше враження: «Сподобався»
12 вражень
7.4
IMDb 6.8
5
Netflix
IMDb 7.6
Сховище 13
2009–2014 • Екшн і Пригоди
Warehouse 13
2009–2014 • Екшн і Пригоди • США • 5 сезонів
Режисер: Джек Кенні
В ролях: Сол Рубінек, Аарон Ешмор
IMDb 7.6
IMDb 8.4
Мисливці на тролів
2016–2018 • Екшн і Пригоди
Trollhunters: Tales of Arcadia
2016–2018 • Екшн і Пригоди • США • 3 сезони
Режисер: Ґільєрмо дель Торо
В ролях: Емі Ландекер, Келсі Греммер
IMDb 8.4
Netflix
IMDb 8.0
3
8.2
Сварка
8.2
13 оцінок
2023 • Комедія
BEEF
2023 • Комедія • США • 2 сезони
Режисер: Джейк Шреєр
В ролях: Стівен Юн, Елі Вонг
2 сезони
8.2
13 оцінок
Найбільше враження: «Сподобався»
8 вражень
8.2
IMDb 8.0
3
Netflix
IMDb 6.1
1
Сутінкова зона
2019–2020 • Драма
The Twilight Zone
2019–2020 • Драма • США • 2 сезони
Режисер: Джей Діллард
В ролях: Джордан Піл, Кумейл Нанджіані
IMDb 6.1
1
IMDb 6.7
1
6.7
Мікі 17
6.7
15 оцінок
2025 • Пригоди
Mickey 17
2025 • Пригоди • Велика Британія • Час: 2 г 17 хв
В ролях: Роберт Паттінсон, Наомі Акі
Час: 2 г 17 хв
6.7
15 оцінок
Найбільше враження: «Сумно»
3 враження
6.7
IMDb 6.7
1
IMDb 6.8
Ноу
2022 • Жахи
Nope
2022 • Жахи • США • Час: 2 г 10 хв
Режисер: Джордан Піл
В ролях: Деніел Калуя, Кікі Палмер
Час: 2 г 10 хв
Найбільше враження: «Захоплює»
1 враження
IMDb 6.8
IMDb 8.2
1
Останній Рубіж
2018–2021 • Екшн і Пригоди
Final Space
2018–2021 • Екшн і Пригоди • США • 3 сезони
В ролях: Фред Армісен, Ешлі Берч
3 сезони
Найбільше враження: «Сподобався»
1 враження
IMDb 8.2
1
IMDb 8.0
Чарівники: Казки Аркадії
2020 • Екшн і Пригоди
Wizards: Tales of Arcadia
2020 • Екшн і Пригоди • США • 1 сезон
В ролях: Ліна Гіді, Альфред Моліна
IMDb 8.0
Netflix
Space Jam: A New Legacy
2021 • Пригоди • США • Час: 2 г
В ролях: Леброн Джеймс, Дон Чідл
Час: 2 г
Найбільше враження: «Сумно»
1 враження
IMDb 4.5
IMDb 7.3
Окча
2017 • Пригоди
Okja
2017 • Пригоди • США • Час: 2 г
В ролях: Ан Со-хьон, Тільда Свінтон
IMDb 7.3
Netflix
IMDb 7.4
Спалення
2018 • Драма
Burning
2018 • Драма • Південна Корея • Час: 2 г 28 хв
В ролях: Ю А Ін, Стівен Юн
IMDb 7.4
IMDb 6.3
Різдвяна зірка
2017 • Пригоди
The Star
2017 • Пригоди • США • Час: 1 г 26 хв
Режисер: Тімоті Рекарт
В ролях: Стівен Юн, Закарі Лівай
IMDb 6.3
Trollhunters: Rise of the Titans
2021 • Бойовик • США • Час: 1 г 44 хв
В ролях: Еміль Гірш, Келсі Греммер
IMDb 6.6
Netflix
Sorry to Bother You
2018 • Комедія • США • Час: 1 г 51 хв
В ролях: Лакіт Стенфілд, Тесса Томпсон
IMDb 6.9
IMDb 7.3
Я початок
2014 • Драма
I Origins
2014 • Драма • США • Час: 1 г 46 хв
Режисер: Майк Кехілл
В ролях: Майкл Пітт, Бріт Марлінг
IMDb 7.3
IMDb 7.4
Мінарі
2021 • Драма
Minari
2021 • Драма • США • Час: 1 г 55 хв
Режисер: Лі Айзек Чунг
В ролях: Стівен Юн, Вілл Паттон
IMDb 7.4
IMDb 6.4
1
Бійня в офісі
2017 • Бойовик
Mayhem
2017 • Бойовик • США • Час: 1 г 27 хв
В ролях: Стівен Юн, Самара Вівінг
Час: 1 г 27 хв
Найбільше враження: «Так собі»
1 враження
IMDb 6.4
1
IMDb 6.1
Люди
2021 • Драма
The Humans
2021 • Драма • США • Час: 1 г 48 хв
Режисер: Стівен Карам
В ролях: Річард Дженкінс, Емі Шумер
IMDb 6.1
IMDb 7.4
Тука і Берті
2019–2022 • Мультфільм
Tuca & Bertie
2019–2022 • Мультфільм • США • 3 сезони
В ролях: Тіффані Геддіш, Елі Вонг
IMDb 7.4
Netflix
IMDb 6.0
Дивне місто
2019 • Комедія
Weird City
2019 • Комедія • США • 1 сезон
Режисер: Тріша Брок
В ролях: Ед О'Нілл, Ділан О'Браєн
IMDb 6.0
IMDb 8.2
По дорозі з Норманом Рідусом
2016– • Документальний
Ride with Norman Reedus
2016– • Документальний • США • 7 сезонів
В ролях: Норман Рідус, Роберт Родріґес
IMDb 8.2
Dinner Time Live with David Chang
2024– • Реаліті-шоу • США • 3 сезони
В ролях: Кріс Інг, Стівен Юн
IMDb 7.4
Netflix
IMDb 5.1
Кохай мене
2025 • Мультфільм
Love Me
2025 • Мультфільм • США • Час: 1 г 32 хв
Режисер: Сем Зучеро
В ролях: Крістен Стюарт, Стівен Юн
IMDb 5.1
Nam June Paik: Moon Is the Oldest TV
2023 • Документальний • Південна Корея • Час: 1 г 50 хв
Режисер: Аманда Кім
В ролях: Нам Джун Пек, Стівен Юн
IMDb 7.0
I Think You Should Leave with Tim Robinson
2019–2023 • Комедія • США • 3 сезони
Режисер: Аківа Шаффер
В ролях: Тім Робінсон, Енді Семберґ
IMDb 8.1
Netflix
Нагороди