Фільми Серіали Новинки й популярне

Наталі Дормер

Natalie Dormer
Наталі Дормер
Natalie Dormer
Про персону
Кар'єра Актор, Продюсер, Сценарист
Дата народження 11 лютого 1982 Водолій 44 років
Місце народження Reading, Berkshire, England, UK
Жанри Драма, Детектив, Трилер
Всього фільмів 27, 2004-2024
Про персону
Кар'єра
Актор, Продюсер, Сценарист
Дата народження
11 лютого 1982, Водолій, 44 років
Місце народження
Reading, Berkshire, England, UK
Всього фільмів
27, 2004-2024

Наталі Дормер — британська акторка. Зіграла у фільмах «Казанова», «Без недоліку», «Радник», «Гонка», «ЛІс привидів». Велику популярність здобула завдяки ролі Анни Болейн в телесеріалі «Тюдори», Маргері Тірелл в телесеріалі «Гра престолів», а також ролі Ірен Адлер/Джеймі Моріарті в телесеріалі «Елементарно». Народилася і виросла в Редінгу, графство Беркшир. Її мати — домогосподарка, вітчим — будівельник. Крім неї в родині ще двоє дітей — Саманта і Марк. Наталі уникає розмов про свого біологічного батька. Поряд із загальноосвітніми установами, Chiltern Edge School і Reading Blue Coat School, відвідувала школу танців Allenova School of Dancing. Акторської майстерності навчалася в Академії драматичного мистецтва Уеббера Дугласа, де також вчилися актори Руперт Френд, Меттью Гуд, Х'ю Бонневілль і актриса Мінні Драйвер. Дебютом Наталі Дормер в кіно стала роль Вікторії у фільмі 2005 року «Казанова», де її партнерами були Хіт Леджер і Джеремі Айронс. Її гра в комічних епізодах справила враження на режисера Лассе Халльстрема, і він істотно розширив сюжетну лінію її персонажа, наділивши його яскравими бурлескними рисами. Пізніше актриса підписала контракт з компанією Disney Touchstone на участь в трьох фільмах, але жоден з цих проектів не був здійснений. Особливо успішною для неї стала роль Анни Болейн, другої дружини короля Англиї Генріха VIII, в телесеріалі «Тюдори», в якому вона фігурувала як головна героїня протягом двох перших сезонів. У заключній серії фінального сезону актриса з'явилася в ролі привида страченої королеви. За свою роботу в телесеріалі Дормер удостоїлася не тільки хвалебних відгуків від критиків, але і двох номінацій на премію Gemini Awards в категорії «Краще виконання драматичної ролі» в 2008 і 2009 роках. У 2008 і 2009 роках Наталі зіграла кілька ролей на телебаченні і в кіно, а в березні 2010 дебютувала на сцені лондонського театру Янг-Вік в трагікомедії Sweet Nothings за п'єсою Артура Шніцлера Liebelei.У 2011 актриса отримала роль у фільмі «МИ. Віримо в кохання»,режисером якого виступила співачка Мадонна. Наталі виконала роль Єлизавети Боуз-Лайон, дружини короля Великої Британії Георга VI і матері королеви Єлизавети II. В лютому 2011 року на каналі BBC відбулася прем'єра телесеріалу «Шовк», який розповідає про особливості професії королівських адвокатів у Великій Британії. Дормер виконала одну з головних ролей, знявшись у всіх шести епізодах першого сезону. Наприкінці червня 2011 року канал HBO оголосив про те, що Наталі Дормер приєднається до акторського складу телесеріалу «Гра Престолов» як виконавиці ролі Маргері Тірелл. У 2013 році зіграла роль Ірен Адлер в телесеріалі «Елементарно».

Watch What Happens Live with Andy Cohen
2009– • Комедія • США • 23 сезони
В ролях: Енді Коен, Тео Джеймс
IMDb 5.6
Late Night with Seth Meyers
2014– • Комедія • США • 14 сезонів
В ролях: Сет Маєрс, Джилл Байден
IMDb 6.4
1
Гра престолів
9.0
69 оцінок
Game of Thrones
2011–2019 • Екшн і Пригоди • США • 8 сезонів
Режисер: Девід Беніофф
В ролях: Пітер Дінклейдж, Кіт Герінґтон
8 сезонів
9.0
69 оцінок
Найбільше враження: «Захоплює»
16 вражень
9.0
IMDb 9.2
2
HBO
The Graham Norton Show
2007– • Комедія • Велика Британія • 34 сезони
Режисер: Тобі Бейкер
В ролях: Грем Нортон, Саманта Мортон
IMDb 8.4
Елементарно
8.4
5 оцінок
Elementary
2012–2019 • Кримінал • США • 7 сезонів
Режисер: Люсі Лью
В ролях: Джонні Лі Міллер, Люсі Лью
7 сезонів
8.4
5 оцінок
Найбільше враження: «Сподобався»
6 вражень
8.4
IMDb 7.9
2
The Tudors
2007–2010 • Драма • США • 4 сезони
Режисер: Кіран Доннеллі
В ролях: Девід Алпей, Джонатан Ріс-Маєрс
IMDb 8.1
1
Голоднi iгри: Переспiвниця. Частина 1
7.1
11 оцінок
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
2014 • Пригоди • США • Час: 2 г 3 хв
Режисер: Френсіс Лоуренс
В ролях: Дженніфер Лоренс, Джош Гатчерсон
Час: 2 г 3 хв
7.1
11 оцінок
Найбільше враження: «Захоплює»
2 враження
7.1
IMDb 6.6
2
Agatha Christie's Marple
2004–2013 • Кримінал • Велика Британія • 6 сезонів
Режисер: Ніколас Віндінґ Рефн
В ролях: Джулія Маккензі, Джеральдін Мак-Еван
IMDb 7.9
Inside No. 9
2014–2024 • Комедія • Велика Британія • 9 сезонів
Режисер: Стів Пембертон
В ролях: Люк Паскуаліно, Офелія Ловібонд
IMDb 8.5
Голоднi iгри: Переспiвниця. Частина 2
6.6
8 оцінок
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
2015 • Бойовик • США • Час: 2 г 17 хв
Режисер: Френсіс Лоуренс
В ролях: Дженніфер Лоренс, Джош Гатчерсон
Час: 2 г 17 хв
6.6
8 оцінок
Найбільше враження: «Сподобався»
1 враження
6.6
IMDb 6.6
Гонка
8.3
9 оцінок
Rush
2013 • Бойовик • США • Час: 2 г 3 хв
Режисер: Рон Говард
В ролях: Кріс Гемсворт, Даніель Брюль
Час: 2 г 3 хв
8.3
9 оцінок
Найбільше враження: «Сподобався»
4 враження
8.3
IMDb 8.1
3
Перший месник
7.4
20 оцінок
Captain America: The First Avenger
2011 • Бойовик • США • Час: 2 г 4 хв
Режисер: Джо Джонстон
В ролях: Кріс Еванс, Гейлі Етвел
Час: 2 г 4 хв
7.4
20 оцінок
Найбільше враження: «Сподобався»
4 враження
7.4
IMDb 6.9
2
The Counselor
2013 • Кримінал • США • Час: 1 г 57 хв
Режисер: Рідлі Скотт
В ролях: Майкл Фассбендер, Пенелопа Крус
IMDb 5.4
The Dark Crystal: Age of Resistance
2019 • Екшн і Пригоди • США • 1 сезон
Режисер: Луї Летер'є
В ролях: Тарон Еджертон, Аня Тейлор-Джой
IMDb 8.4
Netflix
Silk
2011–2014 • Драма • Велика Британія • 3 сезони
Режисер: Пітер Гоар
В ролях: Філ Девіс, Максін Пік
IMDb 8.0
The Forest
2016 • Жахи • США • Час: 1 г 33 хв
В ролях: Наталі Дормер, Овен Макен
IMDb 4.8
Casanova
2005 • Пригоди • США • Час: 1 г 52 хв
Режисер: Лассе Гальстрем
В ролях: Гіт Леджер, Сієнна Міллер
Час: 1 г 52 хв
Найбільше враження: «Так собі»
1 враження
IMDb 6.5
Pets United
2019 • Пригоди • Німеччина • Час: 1 г 29 хв
Режисер: Рейнгард Клусс
В ролях: Наталі Дормер, Едді Марсан
IMDb 3.7
Picnic at Hanging Rock
2018 • Драма • Австралія • 1 сезон
Режисер: Майкл Раймер
В ролях: Наталі Дормер, Лілі Салліван
IMDb 6.2
The Professor and the Madman
2019 • Драма • Ірландія • Час: 2 г 4 хв
Режисер: Фархад Сафінія
В ролях: Мел Гібсон, Шон Пенн
IMDb 7.2
Patient Zero
2018 • Бойовик • США • Час: 1 г 23 хв
Режисер: Штефан Руцовіцкі
В ролях: Метт Сміт, Наталі Дормер
IMDb 4.6
Flawless
2007 • Кримінал • Велика Британія • Час: 1 г 48 хв
Режисер: Майкл Редфорд
В ролях: Демі Мур, Майкл Кейн
IMDb 6.7
W.E.
2011 • Драма • Велика Британія • Час: 1 г 59 хв
Режисер: Мадонна
В ролях: Еббі Корніш, Андреа Райзборо
IMDb 6.2
The Wasp
2024 • Драма • США • Час: 1 г 36 хв
Режисер: Гієм Моралес
В ролях: Наомі Гарріс, Наталі Дормер
IMDb 6.1
The Crystal Calls - Making The Dark Crystal: Age of Resistance
2019 • Документальний • США • Час: 1 г 22 хв
В ролях: Ліза Хенсон, Браєн Фрауд
IMDb 7.5
Нагороди